Of’ta Kurban Bayramı kutlandı

Of’ta Kurban Bayramı düzenlenen bayramlaşma etkinlikleri ve kesilen kurbanlarla kutlandı.

Of’ta Kurban Bayramı kutlandı

Kurban Bayramı Of’ta düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Bayram Namazı nedeniyle camilere akın eden vatandaşlar, namaz çıkışında cami içerisinde ve çevrelerinde birbirleriyle bayramlaştılar. Bayramlaşmaları kısa tutan vatandaşlar günü Kurbanlarını kesmeyle tamamladılar.

 

Of Çarşıbaşı Camii’nde namaz öncesinde cemaate vaaz veren Of Müftüsü Recep Onat, Kurban ibadeti üzerinde durdu. Kurban ibadetinin her geçen gün amacından uzaklaştığını belirten Onat, Kurban ibadeti konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan Bayram Namazını Çarşıbaşı Camii’nde kılarken Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise Bayram Namazını Mahalle Camisi olan Kaban Camiinde kıldı.

 

Resmi Bayramlaşma programı ise Of Belediyesi’nde yapıldı. Kaymakam Arslan, Müftü Onat, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Neşet Daler, Emniyet Müdürü Murat Türköz, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Daire Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve az sayıda vatandaş katıldı.

 

Çay ve çikolata ikramının ardından Polis Merkezi’ni ve İlçe Jandarma Karakolu’nu ziyaret eden protokol üyeleri Emniyet Mensupları ve Askerlerle bayramlaştılar.

 

Of Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden protokol üyeleri hastaların bayramını kutlayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM KURBAN BAYRAMINDA İL DIŞINDA OLMAM NEDENİYLE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILAMADIM.BAYRAMINIZI KUTLAR SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

TERZİ.
TERZİ. - 7 yıl Önce

her yıl ramazan ve kurban bayramı BELEDİE BAŞKANLIĞINDA yapılır ve herkes bu bayramlaşmaya katılır her nedense ADALET VE KALKINMA PARTİSİN den bu bayramlaşmaya katılanı görmedim ve işitmedim olmuyor....................................

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21