Of'ta kaybolan 3 kafadar Beşikdüzü'nde bulundu

Of’ta Salı gününden beri haber alınamayan ortaokul öğrencisi üç kafadar, Beşikdüzü’nde polis ekipleri tarafından bulundu.

Of'ta kaybolan 3 kafadar Beşikdüzü'nde bulundu
banner71

5 Şubat Salı günü sabah evlerinden okula gitmek için çıkan ancak daha sonra ortadan kaybolan 3 kafadar, 4 gün sonra Beşikdüzü’nde polis ekipleri tarafından bulundu. 

Yaşları 13-14-15 arasında değişen ortaokul öğrencileri M.A.Ş., Y.E.A. ve M.Ş. isimli 3 kafadar, 5 Şubat Salı günü evlerinden okula gitmek için ayrıldı.

 

Ancak okula gitmeyen 3 kafadar akşam da evlerine dönmedi. Çocuklarının eve dönmemesi üzerine okullarıyla irtibata geçti. Ancak çocuklarının okula gitmediğini öğrendi.

 

Polis ve jandarma ekiplerine bilgi verilmesi üzerine harekete geçen güvenlik ekipleri, üç gün boyunca bulunamadı.

 

Polis yol kenarında buldu

Beşikdüzü ilçesinde polis ekipleri 8 Şubat Cuma günü sabah saatlerinde yol kenarında durumlarından şüphelendikleri bisikletli 3 genci incelemeye aldı. Yapılan inceleme ve kimlik kontrolü sonrasında bisikletli gençlerin Of’ta 5 Şubat Salı günü kayıp olan 3 öğrenci olduğu tespit edildi.

 

Samsun’a gideceklerdi

3 kafadarın okula gitmek istemedikleri için Salı sabahı evden "Okula gidiyoruz" diyerek çıkıp, bisikletleri ve yakınlarından temin ettikleri paralarla ilçeden ayrıldıkları, 3 gece boyunca Of-Beşikdüzü arasındaki sahil şeridindeki camilerde geceyi geçirdikleri ve uyudukları, bu şekilde sahil boyunca gündüz pedal çevirip, geceleri de camilerde uyuyarak Samsun'a gitmeyi planladıkları öğrenildi.

 

Gençlerin bulundukları sırada Beşikdüzü ilçesi sahilinde pedal çevirmekten bitkin düşmeleri nedeniyle dinlendikleri belirtildi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21