Of’ta dün gece de elektrik yoktu

Salı Gecesi sağanak yağış nedeniyle geceyi karanlıkta geçiren Of, bu gece de tel kopması nedeniyle geceyi karanlıkta geçirecek.

Of’ta dün gece de elektrik yoktu
banner71
Of’ta Salı günü akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış etkili olmuş, yıldırm düşmesi nedeniyle elektrik hatları kopmuştu.
 
Eskipazar ile Kıyıcık Beldesi kırsalında yıldırım düşmesi nedeniyle elektrik hatları kopmuştu.
 
Dağlık ve sarp arazide hatların onarımı uzun sürdüğünden Of geceyi karanlıkta geçirmişti. Bugün akşam saatlerinde aynı mevkide yıldırımdan zarar gören diğer hat kopunca Of yine karanlığa gömüldü.
 
Of Merkez başta olmak üzere Hayrat’ta da elektrikler kesik. Bir fazda elektrik olması nedeniyle bazı bölgelerde ise elektrik var.
 
Çedaş İlçe İşletme Başmühendisi Ayhan Sarıkoç, Of Havadis’e yaptığı açıklamada çalışmaların devam ettiğini belirterek kesintinin en az 2 saat daha süreceğini belirtti. Gece 24 sularında elektriklerin verilmesi bekleniyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMAİL SARIALİOĞLU
İSMAİL SARIALİOĞLU - 10 yıl Önce

YETERRRR BU NEDİR BÖYLE VATANDAŞ ELEKTRİK PARASINI 5 GÜN GECİKTİRİNCE ELEKTRİĞİ KESİLİYOR PARASINI TAKIR TAKIR ÖDEYEN VATANDAŞA BU NE SAYGISIZLIK HATLARMI YETERSİZ TRAFOLARMI HER NEYSE BU SORUNU BİR AN ÖNCE ÇÖZÜN ARTIK TÜKETİCİYİ İNSAN YERİNE KOYUN MEDENİ ÜLKELERDE BU DURUM OLMUŞ OLSA İDİ BÜYÜK TAZMİNATLAR VERİLİRDİ BAK ÇAY SEZONU NE OLACAK FABRİKALARIN ZARARI FABRİKALAR ÇAY İŞLEYEMEYİNCE VATANDAŞ ÇAYINI SATAMAYACAK LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLUNUZ

fatih seyhan
fatih seyhan - 10 yıl Önce

yıllardır of halkı elektrik kesintilerinden muztarip özelleştirildi hatlar yenilenndi ama kesintiler devam ediyor bahane hazır hat kopmuş vs bulunduğum köyden rizenin dağlık beldelerini görüyorum nedense ne kışın nede yazın elektrik kesiliyor yahu burada yağmur yağar hat koparta oralarda yaz kış neden elektrik kesilmez aradaki fark nedir of halkı çeşitli bahaneler üretenleri danısınlar ayrıca of elektrik kurumunun telefonu maşallah sürekli meşgul idi telefonu acan bi görevli olmadı nedense

ataullah
ataullah - 10 yıl Önce

bu kurumlar özelleşince ne oldu.adamlar bır ampulu değişmeye jeeple gıdecek kadar para kazanıyor.faturalar kabarmakla bırlıkte artık 15 gunde bır gelıyor.bu kadar pahalı elelktrık tuketmemıze rağmen yaz ortası karanlıktayız.demekkı bukadar heeeessssslerrrr bıtınce elelktrığı mumla arayacağız.
şimdi bu kurumlar ozelleşınce hukumetler bu sorunlardan kurtuluyormu.halkın sorunu bu özelleşen kurumların sorunumu oluyor.halkıdamı özelleştırseler.

oflu
oflu - 10 yıl Önce

ofta elektrikler sık sık kesiliyor bu duruma bir çare bulunması lazım haberciler değerlendirmesi lazım vatandaş olarak budurrmu gündem yapmamız lazım gerekli yerlere şikayetlerimizi bildirmemiz lazım..

hakan
hakan - 10 yıl Önce

arkadas yorumunda söylemis adamlar bir ampulu jeepler degistirmeye gidecek kadar lüksün icindeler.essek yükü ile para kazaniyorlar peki karsiliginda verilen hizmet..bana göre rezalet yaz mevsiminde il olmaya aday bir ilcenin zirt pirt elektirik kesintileri ile muzdarip olmasi hic hos degil..halk olarak tepki göstermedikce üstüne gidilmedikce bu kisiler hizmetten cok cukkalarinin hesabini yapmaya devam edecekler..ben yaklasik 8 yildir yurt disindayim yemin ederim daha 1 dk bile elektirik kesintisine sahit olmadim..demekki isteyince herseye kalici cözüm bulunabiliyormus..türkiyede müslümanin müslümana yaptigi zulmü baska kimse birbirine yapmiyor..allahtan korkulari yok bu insanlarin sürekli halki sömürmekten yilmadilar. bu haberi yapan sayin arkadas bir gazeteci olarak olayin pesini sürdürmeli vede halki tepki konusunda uyarmalisiniz..sadece bir baslik iki kelam yazmakla olmuyor bu isler..

İBRAHİM TURAN
İBRAHİM TURAN - 10 yıl Önce

Yahu sorsanız yetkililere alacağınız cevaplar şunlar. personel az ondan yetişemiyoruz. yok arıza dağda meydana geldi. yok hat bakımı var. Bilmem ne. Ama borçlu vatandaşın elektriğini kesmeye gelince bırakın her mahalleye her sokağa bir adam koyuyor. o kişilerde tek tek dolaşıp elektriği kesiyor. E hani imkanlar kısıtlı idi. Ama iş arıza gidermeye gelince bir sürü palavra. kardeşim o kadar para verip bu ihaleyi aldılar devletten. Demekki müthiş para kazanıyorlar. Yani eşşek gibi arızayı en kısa sürede giderecekler. Havza da iki sene kaldım vallahi 10 dk yı geçen hiç elektrik kesintisi olmadı. hemde oranın mevsimi burdan daha çetin. Ev eşyaları yanınca ne olacak. birde bu tarafı var. eelektrik saatini sana aldırır. bakım masrafını senden alır. ama yanan eşyaya karışmaz.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21