Of'ta Askere ve Polise küfreden Ağrılı genç darp edildi

Dün İstanbul'da meydana gelen bombalı saldırının ardından hayatını kaybeden Trabzonlu Polisimizin ardından sosyal paylaşım sitesinde Askere ve Polise küfreden Ağrılı genç Of'ta darp edildi.

İstanbul’da düzenlenen hain saldırıda Şehit olan Polis Memuru Kenan Kumaş’ın katilini sosyal medyada savunan Ağrılı M. K.’yı bir grup vatandaş darp ederek emniyete teslim etti.

 

İstanbul Sultanahmet Turizm Şube Müdürlüğü önünde düzenlediği canlı bomba saldırısında Trabzonlu Polis Memuru Kenan Kumaş’ı şehit eden teröristin sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta yayınlanan görüntülerinin altına küfürlü mesajlar yazan Ağrılı vatandaş Of’ta bir grup vatandaş tarafından darp edildi.

 

Facebook’ta meydan okudu

Of’ta mevsimlik olarak çalışan M.K. (17) adlı Ağrı Patnos nüfusuna kayıtlı vatandaş, Sosyal paylaşım sitesinde yazdığı yorumlarla herkese meydan okudu.

 

Yorumlardan yola çıkan bir grup vatandaş, Of’ta dedektif gibi iz sürerek M. K.’ya ulaşmayı başardı. Evinden alınan ve darp edilen M.K., Of Polis Merkezi’ne getirilerek Emniyet görevlilerine teslim edildi.

 

Olayın kısa sürede sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanmasıyla birlikte Of Polis Merkezi önünde toplanan bir grup vatandaş, M. K.’nın kendilerine teslim edilmesini istediler.

 

Kaymakam Arslan ev Başkan Sarıalioğlu sakinleştirdi

Of Polis Merkezine gelerek Emniyet Müdürü Murat Türköz’den olay hakkında bilgiler alan Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu vatandaşları galeyana gelmemelerini ve sağduyulu olmalarını istedi.

 

Şehit Polise ve Türkiye Cumhuriyetine yapılan hainliğin cezasız kalmamasını isteyen vatandaşlar, Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu’nun uyarılarının ardından Polis Merkezi’nin önünden ayrıldılar.

 

Ahmet Kaya, Yılmaz Güney,  HDP ve Kışanak hayranı

Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta Mehmmed Can takma adıyla hesabı bulunan M. K., kimlik bölümünde Ağrılı olduğunu ve Trabzon Of’ta yaşadığını açıkça belirtmiş. Duvarında Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney’e ait paylaşımlarda bulunan M. K.’nın beğeni listesinde ise  HDP, Gültan Kışanak ve Kürdistan içerikli sayfalar yer alıyor. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

kardeşim lütfen başlığı değişirmisiniz.darp edildi çok ayıp oluyor.uyarıldı,terbiye edildi vs.yazın.

mehmet hacıefendioğlu
mehmet hacıefendioğlu - 7 yıl Önce

Hassasiyetiniz güzel tamamda doğunun tamamınin bölünmesine sebep olan hükümeti neden protesto etmiyorsunuz onu aklınız kesmiyormu yani

ismail
ismail - 7 yıl Önce

çözüm süreci zarar görmesin yapmayın diyen bir akparti li yok muydu?

İBOCAN
İBOCAN - 7 yıl Önce

Kimse kusura bakmasın. Irkçı değilim ama böylelerini de eşek sudan gelse bile döveceksin, sonra karakola götüreceksin. Hemde öyle böyle değil, akıllarını alacaksın. İbretlik olacak.

baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

darpedildi.başlık hoş olmuş.o halde darpedenlerede mahkeme yolu gözüktü yani.

hakan
hakan - 7 yıl Önce

biraz iğneyi kendımıze batıralım bizim gencler istanbulda asgari ücretle geciniyor artan parasını babasına yolluyor çayı kırdır diye ama kendi gelmez karızma çizilir ofta olan gencler ben şu oğluyum ben cay kırmam deyip bulvarda volta atıyor ofta rusu kürdü zengin ettık adamlar bakın ne kadar yüz buldugerisini varın siz düşünün

AKYILDIZ
AKYILDIZ - 7 yıl Önce

YARI ÖBÜR GÜN O ŞEREFSİZİ DÖVEN ARKADAŞLARA BİRİLERİ BİRŞEY YABACAK OLURSA BAKALIM OZAMAN OFLULARI GÖRECEGİZ HEPİNİZİ BU KONUDA HASSASİYETLİ OLMAYA DAVET EDİYORUM... BEKLİYORUZ CÜNKÜ DUYUMLAR O YÖNDE

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 7 yıl Önce

Pkk İle Kolkola Gezip Apo'yu Muhattap Alan İktidara, %80 Civarında Oy Verip Kırmızı Halı Serip Karşılayan Üstüne de Şehrin Anahtarını Verenler Pkklıyım Diyen 17 Yaşındaki Çocuğu Terbiye Etti Bravo ... pkk'yı Muhattap Alanlara Habur'da Teröristlerin Ayağına Devletin Savcılarını Getirenlere Ne Yaptınız ? Oy Verip Ödüllendirdiniz.. Ucuz Kahramanlar ....


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21