Of’ta 2 yıl aradan sonra bayramlaşma

Pandemi nedeniyle 2 yıldır düzenlenmeyen resmi bayramlaşma programı 2 yıl aradan sonra yeniden düzenlenerek hastane, şehit aileleri, jandarma ve emniyet görevlileri ziyaret edildi.

Of’ta 2 yıl aradan sonra bayramlaşma

Pandemi nedeniyle 2 yıldır düzenlenemeyen resmi bayramlaşma programı bu yıl Ramazan Bayramı nedeniyle yeniden düzenlenmeye başlandı.

2020 yılı Mart ayında yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle 2 yıldır ülke genelinde uygulanmakta olan tedbirler kapsamında bayramlaşma programları da düzenlenemiyordu.

Tedbirlerin kaldırılmasının ardından bu yıl Ramazan Bayramı resmi program dahilinde kutlandı.

Of Belediyesinde düzenlenen kutlama töreninde Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, makamında kabul ettiği meclis üyeleri, mahalle muhtarları, daire amirleri, belediye personeli, siyasiler ve vatandaşların bayramını kutladı.

Belediyedeki törenin ardından Of Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Sarıalioğlu ve meclis üyeleri, Başhekim Şaban Uysal, Sağlık çalışanları, tedavi gören hastalar ve hasta yakınlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek’in de eşlik ettiği ziyaretler kapsamında Of İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, güvenlik görevlilerinin de Ramazan Bayramını kutladılar.

Şehit ailelerini de ziyaret eden Kaymakam Çiçek, Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, Şehit Mehmet Karaca, Şehit Hüsnü Uyan ve Şehit Nemci Çakır’ın kabirlerini ve ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21