Ofsüt’ten ihtiyaçlılar için yardım kampanyası

Ofsüt Yöresel Ürünler’in başlattığı “İhtiyacı olan alsın, yardım etmek isteyen bıraksın” kampanyası ile ihtiyaçlı insanların ihtiyaçları karşılanıyor.

Ofsüt’ten ihtiyaçlılar için yardım kampanyası

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle tün insanlık olağanüstü bir dönemden geçiyor.

Çok sayıda insan cadde ve sokaklara dahi çıkamazken, çok sayıda sektör de kapısına kilit vurdu. İhtiyaçlı insanlara işini kaybeden çok sayıda insan da eklenince ihtiyaçlı insan sayısı da doğal olarak arttı.

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan yardım kampanyası olmak üzere çok sayıda sivil toplum kuruluşu, özel sektör kuruluşu ve hayırsever vatandaşlar düzenledikleri kampanyalarla ihtiyaçlı insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar.

Ofsüt Yöresel Ürünler İşletmecisi Bahattin Ustaosmanoğlu da başlattığı kampanya ile hem ihtiyaçlı insanlara destek oluyor, hem de hayırseverlerin yardımına aracılık ediyor.

İşyerinin bir köşesinde özel bir bölüm açan Ustaosmanoğlu bu bölüme astığı “İhtiyacı olan alsın, yardım etmek isteyen bıraksın” tabelasıyla yardım yapmak isteyen vatandaşların yarımlarını ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyor.

Ülke olarak zor bir süreçten geçtiklerini belirten İşletme Sahibi Bahattin Ustaosmanoğlu; “Bu zorlu süreçte ihtiyaç sahibi insanlarımıza bir nebze de olsa katkı sunmak istedik. Herkes üzerine düşen görevi yerine getirirse sorunların ortadan kalkacağına inanıyorum. İnşallah başlattığımız bu çalışma ile ihtiyaçlı insanlarımıza destek oluruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 04:42

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine taş
Emine taş - 2 yıl Önce

Eşimden ayrıldım herhangi bir gelirm yok 1 kızım var 4 yaşında yardımcı olursanız sevinirim

Yüksel Yaşar
Yüksel Yaşar @Emine taş - 2 yıl Önce

Emine hanım iletişim bilgisi vermediniz. Telefonunuzu yazarsanız yardımcı olalım size...

hsn akyz
hsn akyz - 2 yıl Önce

Allah razı olsun.Rabbımın bereketi ve merhameti her daim yardımseverlerin üzerine olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21