Oflulardan Gündüz’e hayırlı olsun ziyareti

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Gazeteci Harun Yılmaz, İkizdere Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Oflulardan Gündüz’e hayırlı olsun ziyareti

Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü iken Rize İkizdere Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Adem Gündüz’ü ziyaret eden Of idari yönetimi, Gündüz’e yeni görevinde başarılar dilediler.


Ziyarete Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Gazeteci Harun Yılmaz ve İşadamı Fatih Okutan katıldı.

 

Müdür Gündüz’e hayırlı olsun dileklerini ileten Kaymakam Arslan ve beraberindekiler, İkizdere Kaymakamı Abdil Koç’u da makamında ziyaret ederek kendisiyle bir süre sohbet ettiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Müdür Gündüz; “Eski görev yerim olan Of’tan bağlarımı koparmadım. Her gün gidip geliyorum. Çocuklarım Of’ta kalıyor. Evim Of’ta. Sayın Kaymakamımızın, Sayın Belediye Başkanımızın, çok değerli Milli Eğitim Müdürümüzün ve sizlerin yeni atandığımız görev yerinde bizleri ziyaret ederek onure etmeleri beni çok gururlandırdı. Bu güne kadar görev yaptığım yerlerde hep Allah rızasını ön plana çıkararak görev yaptım. Amirlerim ve değerli dostlarım tarafından takdir edilmek çok güzel bir duygu. İnşallah Eğitimde Rize’nin en geri ilçelerinden biri olan İkizdere’yi güzel yerlere getirmek için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU
OFLU - 7 yıl Önce

Adem GÜNDÜZ Of'a çok önemli hizmetler yapmıştır. Kendisine minnettarız. İkizdere de başarılı olacağına inanıyorum. Of değerli ve çalışkan bir insanı kaybetti. Kendisine başarılar dilerim...

ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ - 7 yıl Önce

Eski öğretmenimi tebrik ediyorum. Çok başarılı olacağına inanıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21