Oflulardan Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a destek

10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olan Başbakan Erdoğan’a Oflulardan anlamlı destek.

Oflulardan Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a destek

12 yıllık Başbakanlığı döneminde her Karadeniz ziyaretinde mutlaka Of’a uğrayan ve Oflularla sohbet eden Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olmasına sevinen Oflular, Erdoğan’a destek bağışında bulundular.

 

Ziraat Bankası Of Şubesine giden bir grup vatandaş, Erdoğan adına açılan hesaba bağışta bulunarak Cumhurbaşkanlığı yolunda kendisine destek oldular.

 

12 yıllık başbakanlığı döneminde ülkeye önemli hizmetler verdiğini ifade eden Murat Muratoğlu, “Sayın Başbakanımızı çok seviyoruz. Ülkemizin her köşesine çok önemli hizmetlerde bulundu. Allah kendisinden razı olsun. Her Rize ziyaretinde mutlaka Of’ta aracını durdurarak bizlerle sohbet ederdi. Başbakanlıktan ayrılacağı için üzülüyoruz. Ancak Cumhurbaşkanlığı gibi yüce bir makamda ülkemize ve bizlere hizmet etmeye devam edeceğine inanıyorum. Çıkmış olduğu bu hizmet yolunda kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. İmkanlarımız ölçüsünde kendisine sembolik de olsa destek olmak istedik” İfadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
İYİ.YA.
İYİ.YA. - 7 yıl Önce

OF İLÇESİNE YAKIŞIR BU TÜR YARDIMLARI ÇOK SEVERLER.MAŞALLAH.

saral
saral - 7 yıl Önce

bari oflular demeyin birkaç yalaka deyin gidin filistinli kardeşlerimize yardım edin alkışlayalım

a.y
a.y - 7 yıl Önce

yanlarına bir dilenci gitse sopayla kovalarlar amma iş başbakan olunca yardıma koşarlar

baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

nerde bı garıban görsem yureğim cız eder.ve hemen aklıma mangaldaki sucuktan gelen ses ve koku gelir.gelsın cızlar cızlar.ihtiyaç sahiplerine uzanan ellere helal olsun.yanlız bu yardımlae sürekli olursa makbuldur.hem böyle bır elın verdığını dığerının duymaması ayrı bır takvadır.
yardım etmek güzeldir.omo...

yakup raif hızal
yakup raif hızal - 7 yıl Önce

ben erdoğanın cumhurbaşkanlığını bir oflu olarak desteklemiyorum destekleyenlere hayırlı olsun bütün oflulara değil zira bu adam tek bir zümrenin cumhurbaşkanı olur

cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

ALLAH razi olsun sayın R.T.ERDOĞANA yüzde 55 ile ÇUMHURBAŞKANİ olacak.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21