Oflular Bakanına ve Başbakanına yine sahip çıktı

Gezi olaylarının ardından Rize programı için Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan için Havalimanına akın ederek Başbakanına sahip çıkan Oflular, 17 Aralık operasyonunun ardından Ordu ve Giresun programlarının ardından Trabzon'a gelen Bakan ve Başbakan için yine havalimanına akın ettiler.

Ordu ve Giresun İl ziyaretlerinin ardından Trabzon Havalimanı’ndan Pakistan’a giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayıp uğurlamak üzere Oflular da Havalimanına akın etti.

 

17 Aralık’ta yaşanan operasyonun ardından Karadeniz Gezisine çıkan Başbakan Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda binlerce kişi tarafından karşılandı. Ordu ve Giresun illerindeki programlarının ardından akşam saatlerinde Trabzon’a gelen Başbakan Erdoğan, burada da binlerce Trabzonlu tarafından karşılandı.

 

Başbakan Erdoğan’ı karşılama üzere Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle çok sayıda Oflu da Trabzon Havalimanına akın etti.

 

Oflular yine konvoy oluşturdu

Of’un belde ve köylerinden gelen çok sayıda vatandaş Of Eski Terminal Mevkiinde buluştu. Araçların süslenmesinin ardından konvoy halinde Trabzon’a giden vatandaşlar, Havalimanında Başbakan Erdoğan’ı beklemeye başladılar.

 

Saat 18 sularında Görele’deki programından Helikopterle Havalimanına gelen Başbakan Erdoğan, Vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Alanda bulunan otobüsün üzerine çıkan Başbakan Erdoğan, vatandaşları selamlayım yaklaşık yarım saat konuşma yaptı. Gündemdeki konuları değerlendiren Başbakan Erdoğan’ın konuşması sık sık sloganlarla kesildi.

 

Bayraktar anonsu coşkuyla yankılandı

Başbakan Erdoğan’a Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın yanı sıra çok sayıda bakan ve milletvekili eşlik etti.

 

Başbakan Erdoğan’ın otobüsün üzerine çıkmasıyla birlikte Başbakan’a eşlik eden Bakanların isimleri anons edildi. Anons edilen ilk isim ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar oldu. Bayraktar’ına adının anons edilmesi, alandaki vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

 

Of Her Hususta yanında

Alanı dolduran vatandaşlar, ellerindeki bayrak ve afişlerle coşkuya ortak olurken, Havalimanının duvarına asılan arasında Of İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan; “Büyük Usta, Of Her Hususta Senin Yanında” pankartı dikkat çekti.

 

Başkan Terzioğlu’ndan Bakan afişine müdahale

Alanda Başbakan Erdoğan ile ilgili afişlerin dışında afiş yoktu. Bir grup tarafından Bakan Bayraktar’a övgüler dizen bir pankart açıldı. İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu hemen afişin yanına koşarak afişi indirtti. Nedenini sorduğumuzda da Bakan Bayraktar’ın istemediğini söyledi. Biz de “Alanda neden Bakan Bayraktar’ın afişi yok” diye düşünüştük. Başkan Terzioğlu bu vesileyle bu merakımızı da gidermiş oldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
0.
0. - 8 yıl Önce

MAŞALLAH.

cevdet aydın
cevdet aydın - 8 yıl Önce

özellikle sayın BASBAKANİMİZİ cok seviyoruz,her zaman TRABZONA ve OFA gelmeni istiyoruz....

sefa
sefa - 8 yıl Önce

Bakanın trabzonda dağıttığı paralardan olmasın sakın

ahmet saral
ahmet saral - 8 yıl Önce

bu vatandaşların hiç biri bakanın oğlunun evindeki paraların hesapını sorabiliyormu soramaz çünkü hepsi yolsuzluğun rüşvetin yanında.Yaradın karşında bunun hesapını veremiyeçekler

ahmet saral
ahmet saral - 8 yıl Önce

Doğuda kürdüstan bayrağının rahatlıkla dalgalağındını görüpte tepki göstermeyen türk bayrağını sallamaya hakkı yoktur.Türk bayrağı elinize yakışmıyor

K.K.......
K.K....... - 8 yıl Önce

doğuda,istanbulda,ankarada,izmirde 35 senedir kürtler kürdüstan bayrağı salliyorlar yanı yenı deyil BEYEFENDİ,akp'ye hata edenler aninda EVLERİNE gönderiliyorlar pekiiiiiii chp ne etti yolsuzluk edenlere buyrun HOŞGELDİNİZ sizi chp'li ediyorum DİYORLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21