Oflu Ressam Zeynep Bilgin’in resimleri Abit Güner Sergisinde

Oflu Ressam Zeynep Bilgin tarafından yapılan resimler Trabzonlu Ressam Abit Güner tarafından açılan Abit Güner ve Öğrencileri Resim Sergisi’nde görücüye çıktı.

Oflu Ressam Zeynep Bilgin’in resimleri Abit Güner Sergisinde

Of Halk Eğitimi Merkezi’nde açılan Resim Kursu sayesinde resim yapmaya başlayan ve aldığı eğitimi her geçen geliştirerek ortaya güzel eserler çıkartan Oflu Ressam Zeynep Bilgin’in resimleri, Trabzon’un en büyük Ressamı ve Hocası Abit Güner tarafından açılan sergide sergilendi.

 

Abit Güner’in Resim Atölyesi’nde eğitim almaya devam eden Bilgin, ilk kişisel Resim Sergisi’ni Ankara’da açmıştı. Çeşitli etkinliklerde resimlerini sahnelemeyi sürdüren Bilgin, bir yandan Kişisel Sergi çalışmalarının sürdürürken Abit Güner tarafından açılan “Abit Güner ve Öğrencileri Resim Sergisi”nde de eserleriyle resim severlerle buluştu.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu üyelerimiz İzzet Keleş ve Şefik Üstündağ da Serginin açılışına katılarak Bilgin’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

 

Resim yapmayı çok sevdiğini ve aldığı eğitimle her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ettiğini belirten Bilgin; “Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Babamı kaybettim. Zor günşer geçirdim. Bu nedenle çalışmalara bir süre ara verdim. Zor günleri tam atlatamasam da yeniden çalışmalara başladım. İnşallah daha güzel eserlerle her alanda adını duyuran ilçemizin adını bu alanda da başarılı bir şekilde duyurmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21