Oflu minikler kütüphane ile buluştu

Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Of Anaokulu öğrencileri Of Halk Kütüphanesini ziyaret ettiler.

 Oflu minikler kütüphane ile buluştu
Of Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrenciler, bu yıl 49.su kutlanan Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Of Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan’ın da eşlik ettiği ziyarette miniklere boyama yapmaları için resim ve boya kalemleri armağan edildi. Resimleri rengârenk boyayan minikler bir yandan eğlenirken bir yandan da Müdür Mustafa Asan tarafından kitaplar ve kütüphane hakkında bilgilendirildiler.

 

Türkiye’de 6 kişinin bir kitap okuduğunu hatırlatan Of Kaymakamı Eren Arslan, “Ülkemizde maalesef okuma alışkanlığımız istenilen düzeyde değil. İnşallah gelecek nesillerimize bu alışkanlığımızı kazandıracağız. Kitap okumanın önemini, güzelliğini ve zevkini çocuklarımıza aşılayacağız. O nedenle miniklerimizin bu yaşta kütüphane ile buluşmasını anlamlı buluyorum” ifadelerini kullandı.

 

Miniklere çikolata armağan eden Kaymakam Arslan, boyama yapan öğrencilerle yakından ilgilendi ve kendilerini kutladı.

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 9 yıl Önce

OF İLÇESİNİN GERÇEKTE BİR ÖZELLİĞİ VARDIR.BU NEDENLE OF İLÇESİNDEKİ TÜM YAŞAYAN VATANDAŞLAR VE ÖĞRENCİLER ŞANSLIDIR EN BÜYÜK ŞANSLARIDA EREN ASLAN GİBİ DEĞERLİ BİR KAMAKAMLARI VAR.SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMLAR DİLEKLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21