Oflu Gazeteciler yeni yıla birlikte girdiler

Of’ta görev yapan basın mensupları, Gazeteci Şemsettin Öztürk’ün Doğum Gününü birlikte kutladılar.

Oflu Gazeteciler yeni yıla birlikte girdiler
banner71
Of’ta görev yapan basın mensupları yeni yıla birlikte adım attılar. Sık aralıklarla bir araya gelerek Of’un gündemini ve Of’a nasıl katkı yapabilirizi paylaşan basın mensupları, bu kez Şemsettin Öztürk’ün Doğum Gününde bir araya geldiler.
 
Of basınında önemli bir geçmişe sahip, AA Yurt muhabiri ve Taka Gazetesi Of Temsilcisi olan Şemsettin Öztürk, yeni yılı yeni yaşıyla karşıladı. 1 Ocak doğumlu olan Öztürk, 58.yaş gününde kendisine ait olan Dumlusu Köyü Dinlenme Tesisleri’nde düzenlediği çay sohbetinde Of’ta görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 
Öztürk, yoğun iş temposu nedeniyle gazetecilerin hep koşuşturmaca içerisinde olduğunu belirterek, “doğum günü pahanesi ile gazeteci arkadaşlarımızla bir arada olmak istedik. Geçmiş günlerimizdeki anılarımızı paylaştık. Genç arkadaşlarımıza teknolojiden önceki dönemlerde yaşadığımız zorlukları anlattık. Güzel bir gece geçirdiğimize inanıyorum. Zamanını ayırıp bizimle birlikte olan değerli mesletaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Gazeteci Öztürk'ün 58.yaş günü programına Genel Yayın Yönetmenimiz ve Anadolu Ajansı Of Temsilcisi Yüksel Yaşar, Köşe Yazarımız İzzet Keleş, Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Of Temsilcisi Habib Oganberdi, Doğan Haber Ajansı ve Kuzey Ekspers Gazetesi Of Temsilcisi Halil Bayram, Karadeniz Gazetesi ve Zigana TV Of Temsilcisi Harun Yılmaz, Of’un Nabzı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Muratoğlu ve Of Kaymakamlığı Özel Kalem Müdürü Nihat Yılmaz katıldılar.
 
Of Havadis Ailesi olarak sevgili Şemnsettin Öztürk’ün yeni yaşını kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu nice yıllara erişmesini temenni ediyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk HACIAHMETOĞLU
Ufuk HACIAHMETOĞLU - 9 yıl Önce

Ahhh... Şimdi orada olmak vardı. Ben ordayken hiç bir araya gelmezdiniz.. Ne oldu size şimdi.. Bu toplantı Şemsettin Abinin doğum günümü yoksa benim Of'tan ayrılışımın yıldönümümü anlayamadımm :))

DURSUN VARANK
DURSUN VARANK - 9 yıl Önce

58 MÖ M. MS MI

mehmet kuru
mehmet kuru - 9 yıl Önce

BUTÜN HİZMET ALANLARINDA DAYANIŞMA OLMALI.ÖRNEK OLMANIZ GURUR VERİCİ.TEBRİKLER.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21