Oflu Fatih Özçiçek yeniden Başkan Yardımcısı

Oflu Hemşerimiz Fatih Özçiçek, Güngören Belediye Başkan Yardımcılığı görevine 2014 seçimlerinin ardından da devam ediyor.

 Oflu Fatih Özçiçek yeniden Başkan Yardımcısı

2009 yılında İstanbul  Güngören Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Oflu hemşerimiz  Fatih Özçiçek, 30 Mart Yerel Seçimlerinin ardından yeniden Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

 

Güngören Belediyesi’nin Mali Hizmetler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü, Of Uğurlu Doğumlu olan Özçiçek’e bağlı olarak faaliyet veriyor.

 

Fatih Özçiçek Kimdir?

1979 yılında Of’ta doğan Özçiçek, ilk ve orta öğrenimini 1986 yılında gittiği İstanbul'da tamamladı. 2003'te A.Ü. İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olduktan sonra birçok özel kuruluşta, muhasebe üzerine çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptı. 2004'te, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç A.Ş.'nin muhasebe departmanındaki görevini bırakarak, Güngören Belediyesi iştiraki olan Altyapı A.Ş'nin yöneticiliğini üstlendi. Fazilet Partisi'nin mahalle teşkilatlarında siyasete başlayan Özçiçek, kuruluş çalışmaları ile birlikte AK Parti Güngören İlçe Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak göreve başladı. 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Güngören Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. Belediye Meclis Üyesi kontenjanından Başkan Yardımcılığına atanan Özçiçek, 2014 seçimlerinde yeniden Meclis Üyesi seçildi. Yeniden Meclis Üyeliği kontenjanından Başkan Yardımcılığına atanan Özçiçek, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21