Ofimder’de haftalık sohbetler devam ediyor

Of İmder tarafından düzenlenen sohbet toplantısında Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz, katılımcılara “Kardeşlik Hukuku” konusunda sohbet verdi.

Ofimder’de haftalık sohbetler devam ediyor

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği (OFİMDER) öğrencilere yönelik yapmış olduğu çalışmaların yanında mezun ve mensuplara yönelik eğitim faaliyetleri de yürütüyor.

Bu kapsamda dernek binasında haftada bir akşam alanında yetkin kişiler tarafında önceden belirlenmiş konularda sohbet programı düzenleniyor. Bu hafta Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz’ün konuk olduğu programın konusu “kardeşlik hukuku” idi.

Program öncesi OFİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdris Kabahasanoğlu bir açılış konuşması yaptı. Kabahasanoğlu konuşmasında; “Dernek olarak yeni hizmet binamızda çeşitli ve güzel hizmetler yapmaya gayret ediyoruz. Öğrencilere yönelik yaptığımız çalışmaların yanında bizler de kendimizi yenileme ve eksiklerimizi giderme adına her hafta bir araya gelip farklı konu ve konuklarla sohbetler yapıyoruz. Amacımız eksiklerimizi giderip, aramızdaki muhabbet duygularını artırmaktır. Rabbim işlerimizi ve niyetlerimizi hayır eylesin” dedi.

Haftanın konuğu Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz “kardeşlik hukuku” konulu sohbetinde dernek yöneticilerine teşekkür ederek; “Çok güzel bir ortam. Katılımcıların ilgi ve alakası da son derece canlı idi. Sohbetimiz de inşallah faydalı olmuştur. Bu tür progralarda devamlılık çok önemlidir. İnşallah aynı gayret ve heyecanla devam edersiniz. Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Program çiğ köfte ikramının ardından çay sohbeti yapılarak sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasi
Siyasi - 7 ay Önce

Ofimder ne iş yapar !!!!!

DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 ay Önce

HAYIRLI SOHBETLER.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21