Ofimder yönetiminden Of İHL’ye Cuma ziyareti

Of İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği (Ofimder) yönetim kurulu üyeleri Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek Cuma Namazını İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle birlikte eda etti.

Ofimder yönetiminden Of İHL’ye Cuma ziyareti

Of İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği (Ofimder) yönetim kurulu üyeleri, Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Cuma ziyareti gerçekleştirdi. Öğrencilerle birlikte Cuma namazını kılan Ofimder Yöneticileri lise ve kız yurdunu ziyaret etti.

 

Okulun mescidinde kılınan Cuma Namazında Cuma Hutbe’yi ve Cuma Namazını Ofimder Başkanı İsmail Küçükakyüz Hoca kıldırdı. Cuma Namazına Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulundan bir grup öğrenci de katıldı.

 

Cuma Namazının ardından Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sedat Gül Ofimder yönetimine öğlen yemeği ikram ederken yemeğin ardından okul idaresi ve Ofimder yönetimi bir üre sohbet etti.

 

Yönetim Kurulu üyesi ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü idris Kabahasanoğlu sohbette; “Okul idaremize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızın Cuma Hutbesindeki konuşması gerçekten günümüzdeki ideal insanın yapması gerekenlere işaret etti. Okulumuzun fiziksel hiçbir eksiği yok. Artık buradan inşallah ülkemizin geleceğine yön verecek insanlar yetiştireceğiz”diyerek duygularını ifade etti.

 

Ofimder Başkanı İsmail Küçükakyüz ise konuşmasında; “İmam Hatiplilik bir duruş bir inanç meselesidir. İmamlık rabbimizin koruması ve takibi altındadır. Bu inanç ve duygularla gençlerimizi yetiştirmeliyiz. Bizler Ofimder olarak burada okulumuzun ve öğrencilerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek istedik. Elimizden geldiğince de yanınızda olmaya, yardımcı olmaya çalışacağız. Yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve okul idaremize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerin kullandı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden Okul Müdürü Sedat Gül; “Değerli Ofimder yönetimimize bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum. Bizler için bu ziyaretiniz bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum. Okulumuzda eğitim- öğretim adına neredeyse sorunumuz bulunmuyor. Akademik olarak da inşallah daha iyi olacağız. Hem ahlaklı hem de akademik başarıyı önemsiyoruz. İnşallah bu yolda gayret gösterip başarılı olacağız” diye konuştu.

 

Ofimder’in Of Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaretine Ofimder Yönetiminden; Başkan İsmail Küçükakyüz, İdris Kabahasanoğlu, Yüksel Yaşar, Şevket Bulutoğlu, Ömer Faruk Çakır, Ömer Kondak, Cemalettin Vanlıoğlu ve İzzet Keleş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21