Ofimder yeni binasında ilk toplantısını yaptı

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği (OFİMDER) 2021 yılının ilk toplantısı yeni hizmet binası olan Ballıca Belediyesi eski hizmet binasında gerçekleştirdi.

Ofimder yeni binasında ilk toplantısını yaptı

Of İmam Hatip Lisesi mezun ve mensuplarına yönelik olarak; eğitim, sosyal ve kültürel hizmetler vermek amacıyla kurulan Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği (OFİMDER) pandemi sürecinde de kurallara uyarak çalışmalarına devam ediyor.

Dernek yönetimi, bir süre önce Ballıca Belediyesi eski hizmet binasını, Of İmder Hizmet Binası olarak kullanmak amacıyla kiralamıştı. Tahsisin gerçekleşmesinin ardından binada çatı değişimi, mutfak ve diğer birimlerin yenilenmesi, bina içinin boyanması gibi bir dizi tadilat ve tamirat gerçekleştirildi.

Temizliği de yapılarak kullanıma hazır hale getirilen hizmet binasında Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği yönetimi ilk toplantısını yaparak yapacakları çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğu toplantı ile ilgili yaptıı açılamada; “Şükürler olsun öğrencilerimiz için kullanacağımız çok güzel bir mekana kavuştuk. Öncelikli olarak binamızın derneğimize hizmet binası olarak kullanılmasında ve binamızın tamir, tadilatında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitimi için inşallah burada çok güzel eğitim öğretim çalışmaları yapacağız. Yeni binamızı inşallah daha aktif kullanacağız. Öğrencilerimizin kedilerini geliştirmeleri ve geleceğe hazırlamaları için güzel projeler yapmak için gayret içinde olacağız. Dernek yönetimi olarak da kendimizi geliştirmek ve yetiştirmek adına eğitim programlarına ağırlık vereceğiz. Dernek binamızın eksikliklerini de gidererek binamızı canlı, hareketli faal tutmanın gayretinde olarak yolumuza devam edeceğiz. Rabbim hayırlı çalışmalarda yardımcımız olsun. Tekrar emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Derneğimize, öğrencilerimize, ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği yeni binasındaki ilk toplantıya; Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğu, önceki dönem Dernek Başkanı İsmail Küçükakyüz, Yönetim Kurulu Üyeleri İdris Kabahsanoğlu, Adnan Karaismailoğlu, İzzet Keleş, Mustafa Çapoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Hakkı Saricaoğlu
İsmail Hakkı Saricaoğlu - 1 yıl Önce

Of İmam Hatip lisesi mezunu olduğum için kendimi şanslı hissediyorum
Tüm İmam Hatip lisesi mezunlarına Selâm ve saygılarımı sunarım

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21