OFGİAD yönetiminden Ak Parti’ye ziyaret

Of Girişimci İş adamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet etti.

OFGİAD yönetiminden Ak Parti’ye ziyaret
Of’ta kısa bir süre önce kurulan Of Girişimci İşadamları Derneği (OFGİAD) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor.
 
Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Terzioğlu ve partililer tarafından karşılandı.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bektaş, Osman Eminoğlu ve Sinan Karaaslan’ın katıldığı ziyarette Başkan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet ederek OFGİAD hakkında bilgi verdiler.
 
Ziyaret nedeniyle OFGİAD yönetimine teşekkür eden Başkan Terzioğlu, “Of’umuzun adını bir adım öne taşımaya çalışan, güzellikler sunmak için mücadele eden girişimci arkadaşları kutluyorum. İnşallah yapacağınız başarılı işlerle Of’umuzun gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayacaksınız. İş dünyasındaki sizin gibi genç ve girişimci arkadaşları bir arada görmek bizlere de onur ve mutluluk vermiştir. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21