OFGİAD Yönetim Kurulu Of basınıyla buluştu

Of’ta kurulan Girişimci ve İş Adamları Derneği yöneticileri, Derneği tanıtma amacıyla Of’ta görev yapan basın mensuplarıyla akşam yemeğinde buluştu.

OFGİAD Yönetim Kurulu Of basınıyla buluştu

Of Girişimci İş Adamları Derneği (OFGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Özcan, Cengiz Bulut, Ömer Köse, Mehmet Bektaş, Osman Eminoğlu, Tuncay Akyıldız, Mehmet Öztürk, Tuncay Velioğlu, Erol Bilgin, Haydar Sarıali, Süleyman Çakıroğlu Sinan Karaaslan dernek merkezinde düzenlenen akşam yemeğinde Of basınıyla bir araya geldi.

 

Yemeğin ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan kurucu başkan Ali İhsan Ulusoy, derneği kurmalarındaki amacın ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan kalkınmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

 

Of'u her yönü ile gelişmesi için çaba harcayacaklarını ifade eden Ulusoy," başta, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile istişare ederek katkıda bulunabilecek tüm potansiyelleri değerlendireceğiz. Sivil toplum kuruluşlarının öneminin arttığı günümüzde biz çok gecikmiş bir hizmetin öncülüğünü üstlendik. Eminim ki, Of'umuzu çok ilerilere taşıyacak birçok projeye derneğimiz imzasını atacaktır" dedi.

 

Yemeğe Of Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Kuzey Anadolu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Lütfü Saral, Canlı Of Gazetesi İmtiyaz sahibi Serkan Ku, Of’un Nabzı Gazetesi Muhabiri İmdat Osmanoğlu ile Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Sorumlu Müdürümüz Şefik Üstündağ ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

BASIN MENSUPLARINA VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.

abdulkerim
abdulkerim - 9 yıl Önce

niyet hayırsa akıbette hayr olur inşallah.

ismail
ismail - 9 yıl Önce

of'un girişimci ruhlara ihtiyacı var.Of için adım atan Of'u düşünen herkesten Allah Razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21