OFGİAD üyeleri kurbanlarını Karayazı’da kesti

Of girişimci iş adamları derneği (OFGİAD) üyeleri kurbanlarını Erzurum’un Karayazı ilçesindeki kardeşleriyle paylaştı.

OFGİAD üyeleri kurbanlarını Karayazı’da kesti

OFGİAD üyesi ve gönüllüsü Ömer Köse, Erol Bilgin, Tuncay Velioğlu, Ali Rıza Köroğlu, Mehmet Öztürk, Yasin Açıkgöz, Kerim Keskin, Cafer Peksoy, Süleyman Çakıroğlu ve Muhammet Öztürk’ten oluşan bir grup, Kurbanlarını Erzurum’un Karayazı ilçesinde keserek kurban etlerini ilçe merkezi ve köylerindeki vatandaşlarla paylaştılar.

 

Kurbanın paylaşmak olduğunu bayramların birlik beraberlik ve kardeşlik adına önemli olduğunu ifade eden OFGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Ulusoy, “Bayramı buradaki kardeşlerimizle geçirmekten son derece mutlu olduk. Karayazılıların misafirperverliklerinden son derece etkilendik. İnsanlara yardım etmenin verdiği duygu anlatılmaz. Onların sıkıntılarına bir parça çare olabilmek bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir” dedi.

 

Karayazı Yücelik Köyü Muhtarı Mustafa Yavuz ise yaptığı açıklamada “Sizlerin gelişiyle bayramımız farklı bir anlam kazandı. Trabzon’dan bizi düşünerek buralara gelmeni bizi çok duygulandırdı. Kardeşliğimizin bundan sonrada devam etmesini arzu ederiz ” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferda ak
ferda ak - 8 yıl Önce

bayram günü ailelerinden ayrılıp kardeşlik adına buralara giden ofgiad dernek üyelerini tebrik ediyorum, Allah razı olsun, helal olsun

TAHA YASİN
TAHA YASİN - 8 yıl Önce

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ. TEBRİKLER

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21