Of’a hizmetin yolu Milli Görüş’ten geçer

2014 yerel seçimlerin stardını veren Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Vahapoğlu, “Of iyi yönetilmiyor, Of’a hizmetin yolu Milli Görüş Belediyeciliğinden geçer” dedi.

Of’a hizmetin yolu Milli Görüş’ten geçer

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, parti binasında düzenlediği toplantı ile 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimin startını verdiklerini açıkladı.

 

Of Belediyesinin Saadet Partili Meclis Üyeleri İrfan Saral, Musa Gözütok, Mehmet Reşat Keleş, Mehmet Öztel’in yanı sıra partililerin de katıldığı toplantıda konuşan Vahapoğlu, “Belediyecilik Milli Görüşün işidir. Maalesef Of iyi yönetilemiyor. Halkımız iyi hizmet alamıyor. Of’a gerçek hizmetin yolu Milli Görüş’ten geçer. İnşallah bugün startını verdiğimiz 2014 yerel seçimleriyle birlikte Of Belediyesini yeniden Milli Görüş yönetimine alacağız” dedi.

 

2014’e girerken ahlaki bir çöküntü ve manevi bir erozyon yaşadıklarını belirten Vahapoğlu, “1970’ten beri önümüz kesiliyor. Ama her defasında daha güçlü bir şekilde geldik. İnşallah bu sefer de aynı olacak. Yerel seçimlerde alacağımız her oy, iktidara yürüyüşümüzün göstergesi olacak. PO nedenle yerel seçimleri çok önemsemeliyiz. Barajın altında ama baraja yakın bir oy alsak genel seçimlerde Allah’ın izniyle meclise gireceğiz. Erken yola çıkan erken yol alır. Bugünden itibaren kapı kapı, mahalle mahalle çalışmalarımıza başlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Ülkenin iyi yönetilmediğini belirten Vahapoğlu, “Başbakan Faiz bir dünya gerçeğidir diyor, başbakan topraklarımız nato toprağıdır diyor. Zinayı suç olmaktan çıkardılar. Domuz etini kasaplık et yaptılar. Eşcinseller Derneğinin kurulmasına izin verdiler. Akan kan dursun, akan gözyaşı dinsin diyerek barış süreci başlattılar. Bu işten de rant elde edecekler. 1999’da Apo’yu yakalayıp Ecevit’e teslim ettiler. % 21,5’la iktidar oldu. Şimdi de bunlar yeniden seçim kazanacaklar. Mesut Yılmaz AB’nin yolu Diyarbakır’dan geçer diyordu, Başbakan da Diyarbakır’ın yıldızı parlayacak diyor. İnşallah o yıldızı sana parlattırmayacağız. Bunlar dış güçlere hizmet ediyorlar. Bunlar Avrupa Birliği peşinden koşuyorlar. Oysa Rahmetli Erbakan Hocamız Bu işin yolunun İslam Birliği’nden geçtiği belirtmişti. Bunun için D8’leri, İslam Ekonomik Forum’unu kurmuştu” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
tam oflı.
tam oflı. - 9 yıl Önce

Saadet Partisini bilmem ama İRFAN SARAL A Belediye Başkanlığı yakışır . değüerli oflu hemşerilerim işlerini bilir kanaatındayım.

ali türk
ali türk - 9 yıl Önce

her zaman olduğu gibi çalışmalar erken başladı Adayı şimdiden açıklayın Musa Gözütoku düşünmez misiniz.Bence çok uygundur.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21