Of’a en iyi hizmeti sunabilecek adayı aday yapacağız

MHP Of ilçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu Of Havadis’e yaptığı açıklamada Of Belediye Başkanlığı için adaylarını henüz belirlemediklerini açıkladı.

Of’a en iyi hizmeti sunabilecek adayı aday yapacağız

Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlere altı ay kala siyasi partilerde seçim heyecanı başladı.

 

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu yerel seçimler ilişkin Of Havadis’e özel açıklamalarda bulundu.

 

Adaylarını henüz belirlemediklerini belirten Hacıkerimoğlu, “Of’a en iyi hizmeti kimle verebileceksek onu aday yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Adaylık için müracaatların devam ettiğini belirten Hacıkerimoğlu; “Adaylık sürecini Ekim Ayı sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz. İl yönetimi ve Milletvekilimiz Sayın Koray Aydın’la yapacağımız istişareler sonucunda Of Belediye Başkanı adayımızı belirleyeceğiz.

Yönetim olarak alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Kapanan beldelerle oluşacak tüm mahallelerde teşkilatlanmamızı tamamladık. Onbeş günde bir toplanarak mütalaalarımızı yapıyoruz. Yönetim dışında 56 kişilik bir seçim komitesi oluşturduk. Bu komitemiz de çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

 

Sırf adayları olsun diye değil, seçimi kazanacağına inandıkları bir adayla seçime girmeyi planladıklarını belirten Hacıkerimoğlu, “Adayımızı belirleyince hızımızı arttıracağız. Sırf bir adayımız olsun diye aday göstermeyeceğiz. Seçimi kazanabileceğimize inandığımız bir adayla seçime gireceğiz. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Kapımız herkese açıktır. Of’a faydalı olacak ve Of’a en iyi hizmet sağlayacak adayı aday göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah
abdullah - 9 yıl Önce

ofta bu despotizm olduğu müddetçe siz isterseniz başbakanı aday yapın gene bir şey değişmez bence en iyisi mevcut yapıyı protesto için aday göstermeyin ve of belediye başkanlığı için oy kullanmayın

ASLI OFLU.
ASLI OFLU. - 9 yıl Önce

OF İLÇESİNDE O KADAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPACAK BÜROKRAT VARKİ AMA HER NEDENSE KİSENİN AKLINA GELMİYOR. SAYIN OF İLÇESİNDEKİ PARTİ BAŞKANLARI İYİ DÜŞÜNÜN VE İYİ KARAR VERİN.ADAY İLLAKİ SARAL OLMAMALI EĞER OLURSA SAADET PARTİSİNİN ADAYI İRFAN SARALI-EKREM SARALI-SALİM SARIALİOĞLU-BUNLARIN DIŞINDA DAHA ÇOK BÜROKRAT VAR .OF İÇİN ÇALIŞALIM.

hakan
hakan - 9 yıl Önce

yorumunda yüzde yüz haklısın keşke ofta senin gibi düşünen insan sayısı fazla olsa.

ahmet saral
ahmet saral - 9 yıl Önce

yorum yapan oflular ismizi soy ismizi neden tam yazmıyorsunuz

ahmet kılıçoğlu
ahmet kılıçoğlu - 9 yıl Önce

korkuyorlarmı?

abdullah
abdullah - 9 yıl Önce

sayın AhmetBey eğer fikrime yorum yapmayıp da sadece soy ismimi soruyorsanız bu despotizmin dik alasıdır yoksa sizde insanların soy ismini bilmeden fikir üretemiyormusunuz

YILMAZ ÇAN
YILMAZ ÇAN - 9 yıl Önce

BAŞKAN ADAYI GÜNDOĞDU ARS OLSUN.EKMEK GÜNDOĞDUDAN KAYMAĞI NEDEN BAŞKASI YESİN

ali ihsan çakıroğlu
ali ihsan çakıroğlu - 9 yıl Önce

of belediyesi için bence en uygun aday güngör saraldır. yıllardır öğretmenlik yapan eğitimci öğretmenim güngör saral çok iyi, beyefendi, herkesle konuşan iş gören bir insandır. adayım ak partiden güngör saral, selamlar herkese tüm oflulara


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21