Of Ziraat Odası Çay Festivali’nde buluşturdu

Of Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen “Hayde Uşaklar Çay da Kıralım, Yarınlara da Bakalım” projesi kapsamında açılan “Çay Festivali” etkinliğinde el emeği ürünler görücüye çıktı.

Of Ziraat Odası Çay Festivali’nde buluşturdu

Of Kaymakamlığı ve Of Ziraat Odası Başkanlığı tarafından kurumsal olarak desteklenen ve Kırsal Alanda Girişimciliği ve Yenilikçi Çalışmaları Geliştirme Derneğinin yürüttüğü  "Hayde Uşaklar Çay da Kıralım Yarınlara da Bakalım" projesi kapsamında "Çay Festivali" etkinliği Of Ziraat Odası teşhir salonunda yapıldı.

 

Programa Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkan Vekili Ömer Çakıroğlu, Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu, Trabzon İl Tarım ve Orman Müdürü Cahit Gülbay, Of İlçe jandarma Komutanı Tanju Tanrıverdi, Daire Amirleri, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Ziraat Odası Başkanı Berkant Saral, Of Ziraat Odası Meclis Başkanı Yüksek Mühendis Hikmet Emre, Of Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Dunay, Fabrika Müdürleri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve beraberindekiler Of Halk Eğitim Merkezinde üretilen el emeği göz nuru eserlerin yer aldığı stantlar gezildi. Ziyaretçiler tarafından Halk Eğitim Merkezinde kursiyerlerin yaptığı eserler büyük beğeni topladı. "Çay Festivali" etkinliğinde ziyaretçilere çeşitli ikramlar ve yörenin çay fabrikalarında üretilen çay ikramında bulunuldu. Programın sonunda kura çekilişi yapıldı. Kurada ismi çıkanlara hediyelik kuru çay takdim edildi.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat,” Hayırlı olsun. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.” diyerek emeği geçenleri tebrik etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21