Of Ziraat Odası 4 yıl daha Yüksel’in

Of Ziraat Odası’nın bugün yapılan Olağan Genel Kurulu’nda 35 oy alan Mevcut Başkan Mehmet Yüksel yeniden başkanlığa seçildi. 2.Başkan Adayı Fehmi Erduran ise 32 oy aldı.

Of Ziraat Odası 4 yıl daha Yüksel’in

Of Ziraat Odası’nın olağan genel kurulunda mevcut başkan Mehmet Yüksel yeniden başkanlığa seçildi.

 

Odanın Toplantı salonunda düzenlenen kurula delegelerin yanı sıra çok sayıda çiftçi katıldı. Yönetim Kurulunun faaliyet raporlarının ibra edildiği kongrede konuşan Mevcut Başkan Mehmet Yüksel son kez aday olduğunu belirterek; “Yaşımız 68’e dayandı. Devlet’te çalışıyor olsaydık bize çoktan güle güle demişlerdi. Ben bu dönem aday olmayı planlamıyordum. Başlamış olduğumuz Oda inşaatımızı tamamlamak istemiştim. Ancak kongreye kadar yetiştiremedik. Odamıza mükemmel bir bina kazandırıyoruz. İnşallah son kez aday olup bu binayı tamamlayarak görevi bırakmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kongrede aday olan Fehmi Erduran ise yaptığı açıklamada Of Ziraat Odası’nda bir kan değişiminin iyi olacağını belirterek; “Arkadaşlarımız aday olmamızı istedi. Biz de bir kan değişiminin yeni bir heyecan oluşturacağını düşündük. Çiftçi arkadaşlarımızın odamızdan daha fazla ve aktif olarak yararlanması için çaba harcayacağız. İnşallah kongremiz Of’umuza ve çiftçi arkadaşlarımıza hayırlı olur” diye konuştu.

 

Mevcut Başkan Mehmet Yüksel ve Fehmi Erduran başkanlığında oluşturulan iki listenin yarıştığı seçimlerde 69 delegeden 67’si oy kullandı. Kullanılan oyların 35’ini alan mevcut başkan Mehmet Yüksel 4 yıllığına yeniden başkanlığa seçildi.


2.Başkan adayı Fehmi Erduran ise 32 oyda kaldı.

 

Erduran Tebrik etti;

Kongrenin ardından Başkan Adayı Fehmi Erduran, kazanan Başkan Adayı Mehmet Yüksel’i kutlayarak yeni döneminin hayırlı olmasını diledi.

 

İşte Of Ziraat Odası’nın 21 kişilik yeni yönetim kurulu;

Mehmet Yüksel (Başkan), Osman Nuri Sadıkoğlu, Coşkun Akyüz, Muammer Fazlıoğlu, Ensar Meriç, İhsan Çakıroğlu, Mümin Holoğlu, Yaşar İhtiyar, Kemal Uludoğan, Nedim Hacımurtezaoğlu, Mehmet Murat, Nihat Cevahir, İbrahim Hakkı Ulu, Ömer Sandıkçı, Cevat Öztel, Mehmet İbrahimoğlu, Hasan Küçük, Rasim Çoruhlu, Ali Kemal Ayaz, Niyazi Altınsoy, Hikmet Emre

 
Erduran'ın Listesi;

Fehmi Erduran (Başkan), Sultan Göktaş, Muammer Hacıfazlıoğlu, Namık Kemal Aktaş, Ali Akyazıcı, Recep Yavuz, Hüseyin Çakıroğlu, Mümin Holoğlu, Nihat Ayaz, Nusret Kapıcıoğlu, Mustafa Şen, Mehmet Zengin, Nazım Akyıldız, İbrahim Saygın, İlyas Yılmaz, Zekeriya Yıldız, Ömer Sandıkçı, Hüseyin Seven, Niyazi Altınsoy, Fahri Tarakçı, Ali Kemal Ayaz

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

görevinde başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21