Of Zaman Of Basınını kahvaltıda buluşturdu

Zaman Gazetesi Of Temsilciliği görevine atanan Yücel Bayrak, düzenlediği kahvaltıda Of Basınını ağırladı.

Of Zaman Of Basınını kahvaltıda buluşturdu

Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Of Temsilciliği görevine atanan Yücel Bayrak, Gazetenin ofisinde düzenlediği kahvaltıda Of’taki basın çalışanlarıyla bir araya geldi.

 

Zaman Gazetesi Trabzon Haber Bölge Sorumlusu Mehmet Sakin’in de konuk olduğu kahvaltıya Of Medya Derneği Başkanı ve Of Havadis Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, ATV ve Sabah Gazetesi Of Temsilcisi Adnan Ramoğlu, Of Radyo ve Canlı Of Genel Yayın Yönetmeni Serkan Kul, TRT Of Muhabiri Osman Eminoğlu ve Gazeteci Ömer Alkan katıldı.

 

Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Of Temsilciliğine atanan Yücel Bayrak’a yeni görevinde başarılar dileyen Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar; “Uzun yıllar Of’ta görev yapan ve tüm kesimle olduğu gibi medya çalışanları ile de güçlü bağlar kuran sevgili kardeşimiz Habib Oganberdi’nin Erzurum’a tayin olmasının ardından bu göreve Yücel Bayrak kardeşimiz atandı. Anlaşılan Yücel kardeşimiz Habib beyi bizlere aratmayacak. Düzenlediği kahvaltı nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyorum. Of’ta güçlü bir basın var. Of Medya Derneği olarak yeni bir oluşum içerisindeyiz. İnşallah Of’a katkı sunan güçlü bir dernek olacağız. Katkı verebilmek için de öncelikle güçlü bir yapıya sahip olmak gerekiyor. Arkadaşlarımızın da destekleri ile inşallah bunu başaracağız. Gerek Derneğimiz ve gerekse gazete olarak sevgili Yücel kardeşimize her türlü desteğe hazırız. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bayrak ise yaptığı açıklamada; “Of’ta güçlü bir basın var. Of’a atanmamız nedeniyle Of’ta görev yapan basın çalışanı arkadaşlarımızla tanışma maksatlı bir kahvaltı planladık. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi adına bu tarz etkinliklerin önemli olduğunu biliyoruz. İnşallah Of’taki arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir çalışma dönemi yaşarız. Kahvaltıya katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21