Of Yurtkurlu Öğrencilerden Emniyete Çiçekli ziyaret

Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü personel ve öğrencileri, Of Emniyet Müdürü Taner Uşutaş’ı ziyaret ederek Polis Haftasını kutladılar.

Of Yurtkurlu Öğrencilerden Emniyete Çiçekli ziyaret

Polis teşkilatının kuruluşunun 168. yıldönümü ve Polis Haftası kutlamaları çerçevesinde Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü personel ve öğrencileri, Of Emniyet Müdürü Taner Ulutaş’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Öğrenciler tarafından çiçek takdim edilen Müdür Ulutaş, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Yurt Müdürü Ayhan Aydın’a, Yurt Personeline ve öğrencilere teşekkür etti.

 

Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Müdür Ulutaş’ı tebrik eden Müdür Ayhan Aydın, "Toplum huzuru ve güvenliği için büyük bir özveri ile çalışan ve bu konuda önemli başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki Of Emniyet Müdürlüğü personelinin gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların devamını diliyoruz. Emniyet teşkilatımız, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21