Of Yurtkurlu öğrenciler şenlikte buluştu

Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurdunda barınan öğrenciler, düzenlenen mangal partisinde stres atıp finaller öncesinde moral depoladılar.

Of Yurtkurlu öğrenciler şenlikte buluştu
Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü Sosyal etkinliklerine bahar şenliği ile devam etti. Hemen hemen her hafta bir etkinlik düzenleyerek öğrencilerin kaynaşmasını sağlayan Yurt Müdürü Ayhan Aydın, düzenlediği Bahar Şenliği ile finaller öncesinde öğrencilerin stres atmasını sağladı.

 

Yurdun bahçesinde düzenlenen törende konuşan Aydın, "göreve başlayalı 3 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen Kurumumuzun Misyonuna uygun olarak düzenlediğimiz sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle siz değerli öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine, sosyal hayatın her alanında yer almasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizler de gerekli destekleri vererek bu etkinliklerimize bize destek verdiniz. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum Yoğun geçen bir yılın ardından stres atıp eğlenmek sizlerin de hakkı. Finaller öncesinde böyle bir program ile başarılarınıza katkı sunmayı amaçladık. Hepinize başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Okul bahçesine kurulan mangallarda kendi elleriyle köfte pişiren öğrenciler, bahçede kurulan masalarda hep birlikte akşam yemeği yediler.

 

Yemeğin ardından müzik eşliğinde eğlenceye başlayan öğrenciler, hep birlikte horon oynayıp halay çektiler.

 

Yurt yönetimine teşekkür eden öğrenciler, “Sevgili Müdürümüz her fırsatta bizler için güzel programlar düzenliyor. Bunların hazırlanmasında emeği geçen idarecisinden hizmetlisine tüm yurt personelimize teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

BU TÜR ETKİNLİKLERİN HERKES İÇİN FAYDALI OLUR KANAATI İLE YURT MÜDÜRÜ VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.

Ali KELEŞ
Ali KELEŞ - 9 yıl Önce

Müdür ve personelini tebrik ediyorum. İl dışından gelen öğrenciler için büyük bir moral ve motivasyonun yanında ilçemiz için de iyi bir tanıtım fırsatı.

AYHAN AYDIN
AYHAN AYDIN - 9 yıl Önce

Dursun SULUKAN bey ve Ali KELEŞ bey OF Yurt Müdürlüğü olarak ilgilerinize teşekkür ederiz. selamlar....

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21