Of Yurtkurlu Gönül elçilerinden yaşlılara anlamlı ziyaret

Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü’nde konaklayan ve Gönül Elçileri projesi kapsamında Gönüllü Elçiler olan öğrenciler, Trabzon Huzurevi’ndeki yaşlıları ziyaret ettiler.

Of Yurtkurlu Gönül elçilerinden yaşlılara anlamlı ziyaret

Of Yurt Müdürü Ayhan Aydın önderliğinde Yurt çalışanları ve 16 gönül elçisi öğrencinin katıldığı ziyarette duygusal anlar yaşandı.

 

Huzurevi Müdürü Muhammet Durmuş tarafından karşılanan Of Yurtkurlu Gönül Elçileri,  Durmuştan Huzurevi ve yaşlılar hakkında bilgiler aldılar.

 

190 kişinin kaldığı huzurevinin iki bölüm olduğunu belirten Müdür Durmuş, rehabilitasyon bölümünde 135 kişinin kaldığını ve bunların her türlü bakımının görevlilerce yapıldığı bilgilerini verdi.

 

Dinlenme salonunda yaşlılarla buluşan gönül elçileri, çiçek takdim ettikleri yaşlılarla sohbet ederek hayat hikayelerini dinlediler.

 

Ziyaret nedeniyle Gönül Elçisi öğrencilerinin çok memnun olduğunu belirten Of Yur Müdürü Ayhan Aydın, “Sosyal etkinlikler kapsamında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Kısa bir süre önce hizmete giren Yurdumuz, faaliyetleriyle öğrencilerimize katkı sunmaya devam edecek. Yaşlılarımıza yaptığımız ziyaret nedeniyle bizler de son derece mutlu olduk. Toplumun her kesiminden insanların yaşadığı bir ortamda onlarla birlikte olup sohbet etmek bizlere de önemli dersler verdi. Ziyarete katılan gönül elçisi öğrencilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 9 yıl Önce

SENİ KUTLUYORUM CANIM KARDEŞİM.

Ayhan AYDIN
Ayhan AYDIN - 9 yıl Önce

Teşekkür ederim sayın müdürüm Dursun abi selamlar, saygılar...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21