Of Yurtkurlu gönül elçileri, Huzurevi annelerini ağırladılar

Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğünde barınan Gönül Elçisi öğrenciler, Anneler Günü özel programında Trabzon Huzurevi’nde barınan anneleri ağırladılar.

Of Yurtkurlu gönül elçileri, Huzurevi annelerini ağırladılar

Yaşlılar haftası nedeniyle Trabzon Huzurevini ziyaret ederek burada barınan yaşlılarla kaynaşan Of Yurtkurlu öğrenciler, yaşlılara verdikleri sözü yerine getirerek düzenledikleri Anneler Günü programında kendilerini Of Yurdunda ağırladılar.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan ve eşi Sermin Arslan tarafından kendilerine yemek ikram edilen Huzurevi Anneleri, yemeğin ardından Of Yurduna geldiler. Yurt Müdürü Ayhan Aydın ve öğrenciler tarafından kapıda çiçeklerle karşılanan anneler, kendileri için hazırlanan programı izlediler.

 

Programda konuşan Yurt Müdürü Ayhan Aydın, “Anneler günü dolayısıyla yurtta barınan tüm öğrencilerimizin annelerini telefonla arayarak anneler günü kutladık. Yaşlılar haftası nedeniyle Huzurevimize yaptığımız ziyarette öğrencilerimiz ile yaşlılarımız arasında sıcak ve samimi diyaloglar yaşanmıştı. Öğrencilerimiz, yaşlılarımız Of’ta ağırlamak istediler. Biz de bu güzel düşünceye önderlik ettik ve bugün annelerimiz burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sayın Kaymakamımız da kendilerine yemek ikramında bulundu. Sayın Kaymakamımıza da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Arslan da yaptığı kısa selamlama konuşmasında “tüm eli öpülesi annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

 

Mehmet Türkyılmaz Hocanın ilahi okuduğu programda İlahiyatçı Adnan Karaismailoğlu da annelerin dinimizdeki değeri ve önemi üzerine kısa bir sohbet yaptı. Programın sonunda yurt öğrencileri tarafından gitar eşliğinde şarkılar söyleyerek huzurevi annelerini eğlendirdiler.

 

Öğrencilerin sıcak ilgi ve samimiyetleri karşısında zaman zaman duygulanan anneler, Of’tan gözyaşlarıyla ayrıldılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

İLÇEMİZ YURTKURLU ELÇİLERİNE VE BAŞTA İLÇEMİZ KAYMAKAMI-EŞİ İLE YURT MÜDÜRÜ VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDER YAŞLI ANNELERİMİZE DE TABİKİ TÜM KATILIMCILARA SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMLAR DİLER SAYGILAR SUNARIM.

AYHAN AYDIN
AYHAN AYDIN - 9 yıl Önce

OF YURT MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL VE ÖĞRENCİLERİ ADINA İLGİLERİNİZE VE DESTEĞİNİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNAR, SZİLERE YAŞAM BOYU ESENLİKLER DİLERİZ...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21