Of Yurtkur’dan “nikotini gömüyorum, oksijeni soluyorum”

Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü tarafından uygulamaya konan “nikotini gömüyorum, oksijen soluyorum” projesi kapsamında yurtta barınan öğrenciler yurdun bahçesine meyve fidanı diktiler.

Of Yurtkur’dan “nikotini gömüyorum, oksijeni soluyorum”

Öğrencilere yönelik sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlere ara vermeden devam eden Kredi Yurtlar Kurumu Of Yurt Müdürlüğü, yeni projesi ile yurdun bahçesini meyve bahçesine dönüştürdü.

 

Sigarayı bırakmak, öğrencileri bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için başlatılan “Nikotini gömüyorum, oksijeni soluyorum” projesi kapsamında Yurt Müdür Ayhan Aydın tarafından temin edilen meyve fidanları, öğrenciler tarafından yurdun bahçesine dikildi.

 

Öğrenciler fidanlara sevgilerini de katarak toprakla buluşturduklarını belirten Müdür Aydın, “Öğrencilerimizi sigaradan uzaklaştırmak için başlattığımız proje öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Fidanları kendi elleriyle diken ve sulayan öğrenciler, meyvelere sevgilerini de verdiler” diye konuştu.

 

Fidan dikme kampanyasına katılan öğrenciler “artık bizimde bir dikili ağacımız var çok mutluyuz” diyerek duygularını ifade ettiler.


Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

YURT MÜDÜRÜ VE ÖĞRENCİLERİ KUTLUYORUM.

AYHAN AYDIN
AYHAN AYDIN - 9 yıl Önce

OF Yurt Müdürlüğü personeli ve öğrencileri adına teşekkürler ve saygılar....

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21