Of Yönetimi Birlik Köyü’nde halkla iftarda buluştu

Of’un Birlik Köyü’nde düzenlenen iftar yemeğinde Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral ve Jandarma Komutanı Üsteğmen Neşet Daler, köylülerle birlikte iftar açtılar.

Of Yönetimi Birlik Köyü’nde halkla iftarda buluştu

Of’un Birlik Köyü’nde düzenlenen iftar yemeğinde Of’un idari yöneticileri ile köylüler birlikte iftar açtılar.

 

İftar yemeğine Kaymakam Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Jandarma Komutanı Üsteğmen Neşet Daler, SYDV Müdürü Murat Çakır, Of Kaymakamlık Özel Kalem Müdürü Nihat Yılmaz, Pınaraltı Çay Fabrikası Müdürü Bülent Reisoğlu ve köylüler katıldı.

 

Çok sayıda köylünün katıldığı iftar yemeğinde konuşan Kaymakam Arslan, “Güzel ilçemizin güzel bir köyünde adı ile Birlik mesaj veren Birlik Köyümüzde halkımızla bir arada olarak oruç açtık. Organizasyonu düzenleyen muhtarımıza ve bu güzel iftara katılarak birliktelik sergileyen köy halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Çok sıcak ve samimi bir ortamda güzel bir iftar yaptıklarını belirten Of Belediye Başkanı Murat Saral, “Ramazan Ayının en önemli özelliklerinden biri olan birlikte iftar açma güzelliğini Birlik Köyümüzde güzel bir ortamda yaşadık. Güzel bir birlikteliğiniz var. Allah bu güzelliklerimizi bozmasın” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLİ.
OFLİ. - 9 yıl Önce

RAMAZAN BOYU HAYIRLI İFTARLAR DİLERİM. ANCAK BU KONUDA YAZDIKLARIMIZ HER HALDE OKUNMUYORKİ YAZDIKLARIMIZA CEVAP YAZILMIYOR.GERÇEKLER YAZILSIN ASLI ÜNVANI BİR BAŞKASINA YAZILMASIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SEGİLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21