Of Vergi Dairesi’nden 12 mükellefe plaket

Vergi Haftası nedeniyle Of vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından 12 mükellefe plaket takdim edildi.

Of Vergi Dairesi’nden 12 mükellefe plaket
banner71
Of Vergi Dairesi Müdürlüğü, Of’ta en yüksek vergi veren 12 mükellefi ziyaret ederek plaket ile kutladı.
 
Vergi Haftası nedeniyle Gelir Vergisi, GMSİ, Serbest Meslek ve Kurumlar Vergisi dallarında Of’ta en yüksek vergiyi veren 12 mükellef belirlenerek ziyaret edildiler.
 
Vergi Dairesi Müdürü Zeki Özdoğan ve Vergi Dairesi Memurlarının katıldığı ziyarette; Gelir Vergisi Mükellefleri; Yakup Cevahir, Ali İhsan Coşar ve Adem Mete’ye, G.M.S.İ. Mükellefleri; Ömer Akyazıcı, Selahattin İhtiyaroğlu ve Mikdat Muratoğlu’na, Serbest Meslek Kazancı Mükellefleri; Mustafa Keser, Nazım Öztürk ve Fikret Yılmaz ile Kurumlar Vergisi Mükellefleri; Altunkaynak İnşaat, Elit İnşaat ve Ulusoy Gübre Nakliyat yetkililerine plaket takdim edildi.
 
Ziyaret ve plaket nedeniyle memnun olduğunu ifade eden Elit İnşaat yetkilisi Mustafa Ulu, “Kazancımızın vergisini devletimize ödeyerek bizler vatandaşlık görevimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimizin temsilcileri de bizlerin bu görevimizi yapmamız nedeniyle bizlere teşekkür ettiler. Of’ta kurumsal vergi ödemede kurumuzun zirvede yer alması bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Sevgili müdürümüze ve memur arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21