Of ve Solaklı Anadolu Liseleri voleybolda şampiyon

Trabzon’da düzenlenen Voleybol Şampiyonasında Kızlar kategorisinde Of Anadolu Lisesi, Erkekler kategorisinde ise Of Solaklı Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

Of ve Solaklı Anadolu Liseleri voleybolda şampiyon

2014-2015 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler Voleybol turnuvasında Of’un Anadolu Liseleri şampiyonlukları paylaştı.

 

19 Mayıs Spor Salonu’ndan oynanan müsabakalar sonrasında Genç Bayanlar kategorisinde Of Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Of Solaklı Anadolu Lisesi ikinci, Affan Anadolu Lisesi üçüncü ve Özel Net Koleji dördüncü oldu.  

 

Genç Erkekler kategorisinde ise Of Solaklı Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

 

Müsabakalar sonrasında dereceye giren okullara ödüllerini Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Birdal Öztürk verdi.

 

Müsabakalarda dereceye giren okullar ise gruplarda Trabzon’u temsil etme hakkı kazandılar

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rumuz Of
Rumuz Of - 7 yıl Önce

Mukaddem Ulema erkeklerin top oynamasına pek sıcak bakmazlarken bu gün ne hale geldik. Kızlarımız gayrı tesettür bir şekilde top oynamadaki maharetlerini sergiliyorlar. buda manşet haber oluyor. Allah hakkı anlama feraseti versin

rumuz avare
rumuz avare - 7 yıl Önce

İslami hassasiyet ön plana tutan bir ekip tarafından neşredilen of havadiste hiçte ıslama uygun olmayan acık saçık fotoğraflı bir haberin ,haber değeri taşıyarak yayınlanmasını doğrusu anlaşılır gibi değil yazık çok yazık bu duruma sebep olanlara çok yazık.DİĞER OF HABER SİTELERİ BU HABERİ SİTESİNDEN KALDIRDI DİLEĞİM SİZDE KALDIRIRSINIZ BU GÜNAHA SİZDE DAHA FAZLA ORTAK OLMASSINIZ

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21