Of Ülkü Ocakları'ndan “Uyuşturucuya Hayır” paneli

Of Ülkü Ocağı tarafından düzenlenen “Uyuşturucuya Hayır” Panelinde Psikolog Ayşe Kartal ve Of Vaizi Hüseyin Güven katılımcıları bilgilendirdi.

Of Ülkü Ocakları'ndan “Uyuşturucuya Hayır” paneli

Of Ülkü Ocağı tarafından Of Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen "GENÇLİK ve GÜVENLİ GELECEK" adlı panelde gençler uyuşturucuya karşı bilgilendirildi.

 

Psikolog Ayşe Kartal ve Of Vaizi Hüseyin Güven’in konuşmacı olarak katıldığı panele MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık, MHP Of İlçe yöneticileri, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Teşkilat Mensupları, Ülkü Ocaklı gençler ve aileler katıldı.

 

Panelde konuşan Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık, Ülkü Ocakları'nın inancına, tarihine, kültürüne sahip çıkabilecek bir gençlik yetiştirebilmek için var olduğunu söyledi.

 

Altunışık konuşmasında; “Çocuğunuzun kişilik kazanmasına yardımcı olup onların kendilerine güvenini sağlamalısınız. Kuvvetli iradeye sahip olmaları için rehber olmalı, başarılı olabilecekleri alanı bulmalarına yardımcı olmalısınız. Çocuklarınızın meseleleriyle yakından ilgilenip onlara yeterli zaman ayırmalı şefkat göstermelisiniz. Çocuklarınıza iyi terbiye vermeli onları milli ve manevi konularda aydınlatmalısınız. Bu anlatımınız onların uyuşturucudan uzak durmalarını sağlayacaktır. Bunların hiç birini yapamıyorsanız ben yapamam diyorsanız o zaman çocuğunuzun elinden tutacak onu Ülkü Ocaklarına getireceksiniz. Çünkü Ülkü Ocaklarında bunların hepsi var ve uygulanmakta" ifadelerini kullandı.

 

Konuşmacıların sunumları, konuyla ilgili slayt gösterimleri ve yapılan soru-cevap kısmının ardından program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21