Of TSO’ya ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi denetimi

Of Ticaret ve Sanayii Odasının ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme denetimi Türk Loydu Vakfı’ndan İlker Gür tarafından yapıldı.

Of TSO’ya ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi denetimi

Yönetim ve işleyişini kalite standartlarına göre düzenleyen Of Ticaret ve Sanayii Odası, Türk Loydu Vakfı tarafından denetimine tabi tutuldu.

 

Türk Loydu Vakfı adına İlker Gür, denetim öncesi oda çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri ile sistem hakkında genel bilgileri paylaştı. Gün boyu gerçekleşen denetimde tüm birimlerin çalışmalarının kalite standardına uyumu incelendi. 

 

Gür, Of TSO’nun Kalite Yönetim Sistemi için Belgelendirme denetiminin yapılarak ISO 9001:2015 standardına göre çalışmaların yürütüldüğünü belirlediklerini ifade etti.

 

Gür, ”ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi denetimi hususunda raporumuzu ileteceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

 

Odanın kalite hedeflerindeki başarısının yapılan denetimler sonucunda tescilleneceğini belirten Başkan Erdal Saral; “Of Ticaret ve sanayi Odası yönetimi olarak, Of ticaret hayatına yenilikler getirmek için gayret gösteriyoruz. 2007 yılında başlayan Kalite yolculuğumuz, 2013 yılındaki Akreditasyon Belgelendirmesi ile zirve yapmıştır. Ancak zor olan zirvede kalmak olduğundan, yine bağımsız, tarafsız, güvenilir, uzman, milli ve kendi alanında zirvede bir kurum olan aynı zamanda Akreditasyon denetimlerini de TOBB ile birlikte yürüten Türk Loydu Vakfından denetimi talep edilmiştir. 2015 versiyonu ile güncelleyip, belgelendireceğimiz Kalite Yönetim Sistemimiz üyelerimizin talep, öneri ve şikayetleri ile geliştirilerek bölgemizin ticari hayatının gelişimine katkıda bulunacaktır. Bu süreçte emeği gecen oda personelimize, meclisimiz ve yönetim kurulu üyelerimize gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21