OF TSO ve İŞKUR’dan İstihdam Seferberliği toplantısı

Of Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İŞKUR işbirliği ile düzenlenen İstihdam Seferberliği toplantısında Oda Üyeleri ve Of Esnafı bilgilendirildi.

OF TSO ve İŞKUR’dan İstihdam Seferberliği toplantısı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, TOBB ve İŞKUR tarafından başlatılan “Burası Türkiye burada İş Var” temalı “İstihdam Seferberliği 2019” projesi kapsamında Of Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İŞKUR Trabzon İl Müdürlüğü ve Of Kaymakamlığı işbirliği ile ortaklaşa bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

Of Kaymakamlığı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Of Kaymakamı Eyüp Fırat, OF TSO Başkanı Erdal Saral, İŞKUR Trabzon İl Müdür Vekili İbrahim Büyük, Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Kaya, Of TSO Yöneticileri, Mali Müşavirler, Muhasebeciler ve Of esnafı katıldı.

 

Programda Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve OF TSO Başkanı Erdal Saral birer selamlama konuşması yaparken İŞKUR Sürmene Hizmet Merkezi Görevlilerinden Makbule Şahin, katılımcılara İŞKUR tarafından verilen destek projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

Projelerden faydalanmak için 30 Nisan 2019 tarihine kadar müracaat edilmesi gerektiğini belirten Şahin, sunumunun ardından katılımcıların sorularını yanıtladı. Şahin, projeden yararlanmak isteyen esnaf ve vatandaşların İŞKUR Hizmet Merkezlerine uğrayarak kendilerinden detaylı bilgi alabileceklerini ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

DEĞERLİ BAŞKANIM HİZMETLERİNİZDEN VE KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21