OF TSO TSE ISO EN belgesini yeniledi

Of Ticaret ve Sanayii Odası kalite ve hizmet standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

OF TSO TSE ISO EN belgesini yeniledi

Akredite olarak adından başarıyla söz ettiren Of Ticaret ve Sanayi Odası, ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Belgesi’ni yeniledi.

 

TSE ISO EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan Of Ticaret ve Sanayi Odası'nda TSE tarafından belge yenileme tetkiki gerçekleştirildi.

 

Baş Tetkik Görevlisi Eşref Çakıroğlu, Odanın kalite yönetimine ilişkin sorumluluklarını ve kalite dokümanlarını inceledi. Bir gün süren tetkikte odanın sunmuş olduğu hizmetlerin TSE standartlarına uygun olduğunun tekrar tescil edilmesinin ardından, TSE tarafından 2007 yılında verdiği TSE ISO EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi yenilendi.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral; ''Odamız denetim sonucunda Kalite standartlarına uygun hizmet verdiğini, TSE ISO EN 9000 Kalite Yönetim sistemi belgesini yenileyerek göstermiştir. Bizler üyelerimize hizmet verirken en iyi nasıl hizmet sunabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz. Bunun da TSE tarafından tescillenmiş olduğunu görmek hizmetlerimizin ne kadar yerinde olduğunu göstermesi açısından önemlidir. Kaliteden taviz vermeyen üstün hizmet anlayışını ve kaliteye verilen önemi devam ettireceğiz'' ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

BAŞTA YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERDAL SARAL OLMAK ÜZERE YÖNETİM KURUL ÜYELERİ ve ÇALIŞANLARINA BAŞARILAR DİLER.SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21