Of TSO beş yıldızlı hizmete devam ediyor

Of Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Yönetim ve Akreditasyon Sistemi denetimlerinden tam not alarak Kalite Yönetim ve Akreditasyon Sertifikalarının devamına karar verildi.

Of TSO beş yıldızlı hizmete devam ediyor

Of Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Yönetim ve Akreditasyon Sistemi denetimlerine tabi tutuldu. Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme denetimini Türk Loydu Vakfı adına Mümin Bakkal yaparken, sonrasında Akreditasyon Sistemi Belgelendirme denetimini yine Türk Loydu Vakfı adına Özlem Savran gerçekleştirdi.

Denetimler öncesinde tüm birimlerin çalışmalarının kalite ve akreditasyon standartlarına uygunluğu incelendi. Yapılan denetimler sonucunda Kalite Yönetim ve Akreditasyon Sertifikalarının devamına karar verildi.

Odanın 2017-2020 dönemine ait stratejik planında belirlenen stratejik amaç ve hedeflerinin büyük çoğunluğu pandemiye rağmen gerçekleştirilerek, faaliyet raporu web sitesinden yayınlandı.

Stratejik amaç ve hedeflerindeki başarılarının yapılan denetimler sonucunda tescillendiğini belirten OF TSO Genel Sekreteri Murat Zırıh; "2007 yılında başlayan Kalite yolculuğumuzu, 2013 yılındaki Akreditasyon Belgelendirmesi ile devam ettiriyoruz. Ancak zor olan bu pozisyonu koruyabilmek olduğundan etkin, verimli, hızlı, bağımsız, tarafsız, güvenilir hizmet anlayışımız ile sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. ''Küreselleşme süreci ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak; Bölgesinin ekonomik ve sosyal açıdan kalkınmasında öncü, Üyelerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini etkin ve verimli bir biçimde, %100 üye memnuniyeti hedefi ile karşılayan, Bölgesel politika belirleme süreçlerine önemli katkı sağlayan, Her alanda üyelerini en üst seviyede temsil eden, Bilgi ve eğitime önem veren vizyonumuzla, kendi alanında Lider bir kuruluş olarak misyonumuzu devam ettireceğiz. Üyelerimizin talep, öneri ve şikayetleri ile şekillendirdiğimiz Akreditasyon çalışmalarımızı özveri ile yürüten çalışma arkadaşlarıma, bizlerden desteklerini esirgemeyen ve gerekli alt yapıyı sağlayan meclisimiz ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21