Of TSO Akreditasyon denetimini geçti

Of Ticaret ve Sanayii Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan Akreditasyon Belge Yenileme Denetimini başarıyla geçti.

Of TSO Akreditasyon denetimini geçti
banner71

Of Ticaret ve Sanayii Odası (Of TSO) , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yapılan Akreditasyon Belge Yenileme Denetimini başarıyla geçti.

 

Türk Loydu Denetçisi Mümin Bakkal tarafından gerçekleştirilen belge yenileme denetimini başarıyla geçen Of TSO, üyelerine kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam edecek.

 

Denetimde; Akreditasyon Standardındaki  Yönetim  ve Oda Borsa  Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları, İş Planlaması ve Yönetim, Haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim ile Uluslararası Ticaret alanlarında yapılan çalışmaların yeterli düzeyde olduğu belirtildi. 

 

Başarılı geçen denetlemenin ardından Denetçi Mümin Bakkal, 2013 yılında yapılan belgelendirmeden bu yana ciddi gelişmelere ve projelere imza atıldığını belirterek Of TSO’nun statüsünü koruduğunu ve puanını arttırdığını, ancak kesin puanın akreditasyon sekreterliği tarafından bildirileceğini ifade etti.

 

Of TSO Genel Sekreteri Murat Zırıh, yeni belgelerinin Şubat ayında TOBB’da düzenlenecek törende takdim edileceğini belirtti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞLERİM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21