Of Teknoloji Fakültesinde hamsi şöleni

Of Teknoloji Fakültesi tarafından düzenlenen Geleneksel Hamsi Şöleni’nde mangalda pişirilen hamsileri yiyen öğrenciler kemençe eşliğinde horon oynayarak stres attılar.

Of Teknoloji Fakültesinde hamsi şöleni
banner71

Of Teknoloji Fakültesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Of Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Geleneksel Hamsi Şöleni, Of Teknoloji Fakültesi Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde yapıldı.

 

Hamsi Şöleni Etkinliğine Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Acar, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M. Celal Vahapoğlu, Memur Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Daire Amirleri, Banka ve Çay Fabrikası Müdürleri, Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yöneticileri, Fakülte’nin idareci ve akademik üyeleri ile öğrenciler katıldı.

 

Öğrenciler ve davetliler güzel havada mangalda pişirilen hamsinin keyfini yaşadılar. Hamsiyle doyan öğrenciler ve davetliler horan teperek, hayatın stresini üzerlerinden atmaya çalıştılar.

 

Düzenledikleri bu tür sosyal etkinliklerle şehir ile üniversite buluşmasına katkı sağladıklarını ifade eden Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İrfan Acar, etkinliğe destekleri nedeniyle Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na, katılımları nedeniyle de Of Kaymakam Eyüp Fırat’a ve diğer katılımcılara teşekkür etti.

 

Sponsorluğunu Of Belediyesinin yaptığı Hamsi Şöleninde 350 kilo hamsi tüketildi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21