Of Teknoloji Fakültesi öğrencilerinden kan bağışı

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Of Teknoloji Fakültesi’nde düzenlenen kan bağışı kampanyasında 47 öğrenci Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Of Teknoloji Fakültesi öğrencilerinden kan bağışı

Of Teknoloji Fakültesi öğrencileri 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kızılay’a kan bağışında bulundular.

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Of Teknoloji Fakültesi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde düzenlenen etkinlikte Kızılay’ın Kan Bağış Tırına kan veren öğrencilerden İsmail Aydemir, “Bugün hava soğuktu. Arkadaşlarımızdan bir kısmı bugün okula gelmediler. Bizim dersimiz vardı. Dersten sonra buraya gelip kan bağışında bulunduk” dedi.

Öğrenciler teşekkür eden Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Acar; “ Son dönemlerde artan kan ihtiyacı nedeniyle öğrencilerimizin sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 14 Mart Tıp Bayramını fırsat bilip sağlık çalışanlarımıza da bir nebze katkı olsun, moral olsun düşüncesiyle böyle bir düzenleme yaptılar. Bizler de destek verdik. Bugün sabah 09 ile akşam 17 saatleri arasında bu soğuk havaya ve kar yağışına rağmen iyi katılım oldu. Bugün 47 genç kardeşimiz kan bağışında bulundu. Destek veren tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21