Of Teknoloji Fakültesi Derneği toplandı

Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yönetim Kurulu gündemdeki konuları görüşmek ve bilgi alışverişinde bulunmak üzere dekanlıkta toplandı.

Of Teknoloji Fakültesi Derneği toplandı
banner71

Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yönetim Kurulu gündemdeki konuları görüşmek ve üyeler arasında bilgi alışverişinde bulunmak üzere Dekanlık Binasında toplandı.

 

Aynı zamanda Of TEF Derneği Başkanı da olan Of Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında yapılan toplantıya Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, OF TEF Dekanı Prof. Dr. Ahmet Birinci, Dekan Yardımcısı İrfan Acar, KTÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Emin Aşıkkutlu, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri OF TSO Başkanı Erdal Saral, M.Yılmaz Odabaş, Servet Mete, Ahmet Aksoy, Muhammet Said Kılıç, Mehmet Emin Hacıkerimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Mustafa Karakolcu, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Fakülte Sekreteri Hasan Cevahir, Of Memursen Başkanı ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve basın mensupları katıldı.

 

Gündemdeki maddelerin görüşüldüğü toplantıda Aydıner Kültür Merkezi’nin durumu, yapımı planlanan Meslek Yüksekokulu ve İslami İlimler Araştırma Merkezi, Öğretim Görevlilerinin lojmanları ve diğer konular ele alındı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ö.f.ç
ö.f.ç - 4 yıl Önce

Allah'ım OF'ta ne ko...ik şeyler oluyor.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21