OF TEF Of’u iftarda buluşturdu

Of Kaymakamlığı ve Of Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen iftar yemeği, Of Teknoloji Fakültesi için Of’u bir araya getirdi.

OF TEF Of’u iftarda buluşturdu
HABERİN GALERİSİ
Of TEF İftar

Of TEF İftar

Of Teknoloji Fakültesi’nin iftar yemeğinde Of’un kamu ve sivil toplumu bir araya geldi.

 

Of Belediyesi Sahil Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Garnizon Komutanı Neşet Daler, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa Tosçalı, Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Birinci, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Ofspor Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu, Fakülte Derneği yöneticileri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Daire Amirleri, Banka ve Çay Fabrikalarının Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Yemekte Of Teknoloji Fakültesi’nin kuruluşunu tanıtan sinevizyon gösterimi yapılarak davetlilere fakülte hakkında bilgiler verildi.

 

Yemeğin ardından Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Birinci, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Of Kaymakamı Eren Arslan birer konuşma yaparak katılımcılara Of Teknoloji Fakültesi ve geleceği hakkında bilgiler verdiler.

 

Dekan Birinci Fakültenin Of’a kazandırılmasında ve bu günlere gelmesinde emeği ve katkı olan herkese teşekkür ederken, Başkan Sarıalioğlu Of’un Fakülte ile yetinemeyeceğini ve Of Üniversitesi’nin en kısa sürede hayata geçirilmesi için çalıştıklarını ifade etti. Kaymakam Arslan ise yaptığı konuşmada Oflunun hiçbir zaman elindekiyle yetinmediğini ve her zaman daha iyisi ve daha güzeli için mücadele ettiğini belirterek Ofluların Of Teknoloji Fakültesi ile yetinmeyip mutlaka Of Üniversitesi için mücadele edeceklerine inandığını ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21