Of TEF Derneği yönetimi toplandı

Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yönetimi yaptığı aylık olağan toplantıda yapılan ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi.

Of TEF Derneği yönetimi toplandı
banner71

Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yönetimi aylık olağan toplantılarını sürdürüyor. Yapılan çalışmaları değerlendiren dernek yönetimi, yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgi alış verişinde bulundu.

 

Üniversite öğretim üyelerine yönelik olarak yapılmakta olan lojman inşaatı hakkında bilgi alış verişinde bulunan yöneticiler, Aydıner Kültür Merkezi ve Yeşilyurt Ailesi tarafından yapım sözü alınan yeni bölüm için görüş ve önerilerini dile getirdiler.

 

Fakültenin gelişmesi ve büyümesi için Of Belediyesi olarak ellerinden gelen tüm desteği verdiklerini ifade eden Of Belediye Başkanı ve Dernek Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu; “Belediyemizin tüm imkanlarını üniversitemiz için seferber ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da mezuniyet programının hemen hemen tüm maliyetini belediye olarak üstlendik. Mezun olan ve dereceye giren öğrencilerimizin hediyelerini üstlendik. Davetlilerimizin ikramlarını karşıladık. Of’umuzun her alanında olduğu gibi üniversitemize de elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Toplantıya Of Belediye ve Dernek Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Dekan Vekili İrfan Acar, Dernek Yöneticileri M. Yılmaz Odabaş, Erdal Saral, Servet Mete, Ahmet Aksoy, Mustafa Karakolcu, Celal Şahin, M. Yılmaz Kar, Of Belediye Başkan yardımcısı Şevki Saral, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Fakülte Sekreteri Hasan D. Cevahir ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21