Of Taşhan Durağı şoförlerinden hamsili kutlama

Of Taşhan Cumapazarı Kooperatifi’nde yolcu taşımacılığı yapan dolmuş şoförleri kooperatifin 14.kuruluş yıl dönümünde hamsi ızgaralı kutlama yaptılar.

Of Taşhan Durağı şoförlerinden hamsili kutlama
banner71
Of’ta kurulan ilk yolcu taşıma kooperatifi olan SS 1 Nolu Of Taşhan Cumapazarı Kooperatifi, kuruluşunun 14.yılını kutladı.
 
Gürpınar Belediyesi Sosyal tesislerinde düzenlenen program ile kuruluş yıl dönümlerini kutlayan Kooperatif yönetimi, şoförlere hamsi ızgara ikram etti.

Hamsi ikramının ardından düzenlenen toplantıda gündemdeki konular hakkında şoförlerle bilgi alış verişinde bulunan kooperatif yönetimi, şoförlerin sorunlarını dinleyerek yaşanan sorunların çözüme kavuşturulması için yapılacak çalışmalar hakkında üyelerini bilgilendirdi.
 
Kooperatif Başkanı Mehmet Vahapoğlu yaptığı açıklamada 1998 yılında Of ile Cumapazarı hattında yolcu taşımacılığı yapan 32 şoförün bir araya gelmesiyle kurdukları kooperatifin bugün itibari ile 61 üyeye ulaştığını söyledi.
 
Of’un güzergah belgeli tek taşımacılık kooperatifi olduklarını belirten Vahapoğlu, Of’un Solaklı Vadisi’nde bulunan tüm belde ve köylerine hizmet verdikleri belirterek amaçlarının bölge halkına daha kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyledi.
 
1998 yılında Of ile Cumapazarı Beldesi hattında yolcu taşımacılığı yapan 32 dolmuş şoförü tarafından kurulan Kooperatif, Of-Çaykara hattında yaşanan sıkıntıların sonucunda bu kooperatifin feshedilmesi ile birlikte 8 üyeyi daha bünyesine katmıştı.
 
Bu birleşiminin ardından büyümesine devam eden Kooperatif, güzergah sorunu nedeniyle Bölümlü, Uğurlu ve Gürpınar Beldelerine yolcu taşımacılığı yapan 21 dolmuş şoförünü de bünyesine kattı.

2011 yılı sonu itibari ile 61 üyeye ulaşan kooperatif, Of’un Sulaklı Vadisi’nde bulunan Ballıca, Bölümlü, Cumapazarı, Uğurlu ve Gürpınar beldeleri ile bölgedeki köylere yolcu taşımacılığı hizmeti veriyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

MAAŞALLAH aman nazar değmesın bizim KAPTANLARA...cok hamsi yiyin iyi yolculuk yabin.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21