Of tarihinin en kalabalık günlerini taşıyor

Ramazan Bayramı ve yaz tatili nedeniyle gurbetteki Ofluların memlekete dönmesi nedeniyle Of en kalabalık günlerini yaşıyor.

Of tarihinin en kalabalık günlerini taşıyor

Ramazan Bayramı ve yaz tatili nedeniyle memlekete dönen Oflular, Of’un en kalabalık günlerini yaşamasına neden oluyor.

 

Lokanta  ve kahvehanelerde yer yok

Başta şehir içi trafiği olmak üzere cadde ve sokaklara sığmayan vatandaşlar, kahvehaneler, lokantalar ve alış veriş merkezleri gibi alanlarda yoğunluk yaşanmasına neden oluyor.

 

Of’un hafta günü olması ve bayram tatilinin sona ererek mesainin başlaması nedeniyle Perşembe günü, Of’ta adeta hayat durma noktasına geldi.

 

Yoğunluğun yaşandığı yerlerden birileri de camiler oldu. En kalabalık Cuma günlerinden birini yaşayan Of’ta Cuma namazı nedeniyle trafik durdu.

 

Camilere sığmadılar, Caddeyi trafiğe kapattılar

Of Çarşıbaşı Camii’nde Cuma namazını eda etmek isteyen vatandaşlar, Camiye sığmadı. Cuma Namazını Cami avlusunda kılmak isteyen vatandaşlar buraya da sığmayınca Cumhuriyet Caddesi üzerinde saf tuttular.

 

Balaban yoluna ulaşımın sağlandığı Cadde, Cuma namazı sürecinde ulaşıma kapalı kaldı. Cuma çıkışında da Of Çarşıbaşı Camii önünde trafik kilitlendi. Yaya kaldırımlarına sığmayan vatandaşlar yola taşında araçların ulaşımı durdu.

 

Hafta sonunda vatandaşların yaylara akın etmesi nedeniyle biraz nefes alan Of’u hafta içerisinde yine yoğunluk bekliyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 7 yıl Önce

bu istanbul plakalı arabalar felaket kazaya meyilimli çook kötü araba kullanıyorlar dikkat...

KAMİL TELLİOĞLU
KAMİL TELLİOĞLU - 7 yıl Önce

MEMLEKETİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ.OF'A GELDİĞİMİZDE HAVA ALACAK YERİ YOK!ŞEHİR MERKEZİ,YOLLARI,YEŞİL ALANLARI,DİNLENME YERLERİ YOK VE OF'A YAKIŞMIYOR.
ÇAYKARADAN OF'A GELDİĞİNİZDE OF'U GÖSTEREN TABELA YOK.
SAYGILARIMLA.

Sakaryalı ofli
Sakaryalı ofli - 7 yıl Önce

Bu sene memlekete gelemiyeceğimden sadece resimlerde bakacam seneye İnşallah

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21