Of SGM Müdürü Kaya Of’a veda etti

Antalya Muratpaşa Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğü’ne atanan Ali İhsan Kaya Of’a veda etti.

Of SGM Müdürü Kaya Of’a veda etti

Of Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürü Ali İhsan Kaya Antalya Muratpaşa Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğü’ne atandı.

2015 yılında Of Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğüne atanan Ali İhsan Kaya, Of’a atanmasına rağmen daha sonra Trabzon Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü olarak görevlendirilmesi nedeniyle Of’taki fiili görevine 2017 yılı Temmuz ayında başlamıştı.

Of Sosyal Güvenlik Merkezi’nin yeni hizmet binasının yapımı sürecinde aktif rol alan Müdür Kaya, merkezin taşınma ve yerleşme sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçirmişti.

Of’taki görev süresini dolduran Müdür Kaya, rotasyon kapsamında Antalya Merkez Muratpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü görevine atandı.

Of’a veda eden Müdür Kaya, “Yaklaşık 3 yıl boyunca Of başta olmak üzere Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat halımıza hizmet verdik. Saygıdeğer kaymakamlarımızla, Belediye Başkanlarımızla, kurumlarımızın değerli yöneticileri ile güzel ilişkiler içerisinde olduk. Kendilerine teşekkür ediyorum. Özverili çalışmaları ile bizleri mahcup etmeyen mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. Artık yeni görev yerimiz Antalya. Yolu düşen dostlarımızı ağırlamak isterim” ifadelerini kullandı.

Ali İhsan Kaya Kimdir ?

1968 yılında Köprübaşı İlçesinde doğdu. Bursa Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. Vatani görevini Denizli’de tamamladı. 1993 yılında Sosyal Sigortalar Kurumunun açmış olduğu sınavı kazanarak memur olarak Trabzon’da göreve başladı. Muhasebe Yetkili Yardımcısı, Şef, Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Trabzon Merkez Karadeniz SGM Müdürlüğüne vekaleten atandı. 15.01.2015 tarihinde Of Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne atandı. Trabzon Merkez Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü olarak görevlendirildi. İngilizce ve Almanca bilen Kaya, evli olup 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21