Of SGK yeni binasına taşındı

Yaklaşık 1 yıl önce ihalesi yapılan OF SGK’nın yeni hizmet binası tamamlanarak hizmet vermeye başladı.

Of SGK yeni binasına taşındı

2010 yılından beri İrfanlı Mahallesindeki yerinde Of’un yanı sıra Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı’na hizmet veren Sosyal Güvenlik Kurumu Of şubesi, yeni yapılan hizmet binasına taşındı.

 

4 Ekim 2017 tarihinde ihale edilip 11 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Of SGK, 28 Ocak 2019 tarihinden itibaren Of Devlet Hastanesi’nin karşısındaki yeni binasında hizmet vermeye başladı.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyesi Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş Of SGK’yı ziyaret ederek Müdür Ali İhsan Kaya’ya hayırlı olsun ileklerini ilettiler.

 

Yeni binanın 1 milyon 770 bin liraya mal olduğunu belirten Müdür Ali İhsan Kaya; “Yeni bina yeni heyecan demek. Gerçekten 11 ay gibi kısa bir sürede Of’umuz çok güzel bir hizmet binasına kavuştu. 1 milyon 770 bin liraya mal olan binamız biri arşiv üç kattan oluşuyor. Şu anda ikisi stajyer 13 personelle hizmet vermekteyiz. İnşallah önümüzdeki dönemde personel sayımızda artış olacaktır.  Kurumumuzda emeklilik ve icra işlemleri haricinde diğer tüm konularda Of, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara ilçelerindeki vatandaşımızın taleplerine cevap veriyoruz. Of’a böylesine güzel bir hizmet kazandırılmasında büyük emekleri olan başta Sayın İçişleri Bakanımıza, Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Of Havadis ailesine de haberleri ve ziyaretleri nedeniyle ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of’un güzel bir hizmet binasına kavuştuğunu belirten Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “İnşallah vatandaşlarımız burada güzel hizmet alacaklar. Of hem görüntüsü hem de bina içinin kullanılışlılığı bakımından güzel bir hizmet binasına kavuştu. Şehrimiz adına da böyle hizmet binalarının yapılmasını takdirle karşılıyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21