Of SGK Müdürlüğüne Gülhanım Üstün atandı

Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne Gülhanım Üstün vekaleten atandı.

Of SGK Müdürlüğüne Gülhanım Üstün atandı

Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Kaya’nın Antalya Muratpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğüne tayin olmasının ardından Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’ne Şef Gülhanım Üstün vekaleten atandı.

Müdür Gülhanım Üstün’ü makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Mustafa Yaşar, yeni görevinde kendisine başarılar dilediler.

Gülhanım Üstün kimdir?

25 Ekim 1987 tarihinde Ankara Altındağ’da doğan Üstün, emniyet mensubu bir babanın kızı olması nedeniyle ilk ve ortaokulu farklı illerde okumuştur. 2010 yılında başladığı Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır.

2011 yılında Ziraat Bankası’nda çalışmaya başlayan Üstün, aynı yıl bu görevinden istifa ederek KPSS puanı atamasıyla Trabzon Sosyal Güvenlik Kurumu’nda memur olarak göreve başladı. 2016 yılında gerçekleştirilen kurum içi görevde yükselme sınavını kazanarak Şef kadrosuna atandı. Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’nde şef olarak görev yapan Üstün, Genel Müdürlük görevlendirmesi ile Of SGM Müdürlüğü’ne vekaleten atandı. Üstün, evli ve iki çocuk annesidir.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21