Of SGK Hizmet Merkezi’nin yeni Müdürü Kaya

Of Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğü’ne atanan Ali İhsan Kaya görevine başladı.

Of SGK Hizmet Merkezi’nin yeni Müdürü Kaya
banner71

2015 yılında Of Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğüne atanan Ali İhsan Kaya görevine başladı. Of’a atanmasına rağmen daha sonra Trabzon Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü olarak görevlendirilen Kaya, iki yıl gecikmeli olarak Of’taki görevine başladı.

 

Müdür Kaya’yı makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

 

Of’ta görev yapmanın çok önemli bir görev olduğunu belirten Kaya;  “Of Müdürlüğümüz Of’umuzun yanı sıra Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat ilçelerimize de hizmet vermekte. Of hizmette kalite isteyen bir yer. Biz de bölgeyi ve bölge insanını iyi tanıdığımız için bu kaliteli hizmeti verebileceğimizi ümit ediyorum” diye konuştu.

 

Ali İhsan Kaya Kimdir ?

1968 yılında Köprübaşı İlçesinde doğdu. Bursa Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. İki yıla yakın süre ticaretle uğraştıktan sonra Vatani görevini Denizli’de tamamladı. 1992 yılında Trabzon’da iki dönem ücretli İngilizce öğretmenliği yaptı. 1993 yılında Sosyal Sigortalar Kurumunun açmış olduğu sınavı kazanarak memur olarak Trabzon’da göreve başladı. Muhasebe Yetkili Yardımcısı, Şef, Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Trabzon Merkez Karadeniz SGM Müdürlüğüne vekaleten atandı. 15.01.2015 tarihinde Of Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne atandı. Ancak Trabzon Merkez Karadeniz Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü olarak görevlendirildi.  04.07.2017 tarihinde kadrosunun bulunduğu Of Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü görevine başladı. İngilizce ve Almanca bilen Kaya, evli olup 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 4 yıl Önce

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21