Of ŞAT Anaokulu’nun bahçesi asfaltlandı

Of Şehit Ahmet Türkkan Anaokulu’nun bahçesi Of Belediyesi tarafından asfaltlanarak öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Of ŞAT Anaokulu’nun bahçesi asfaltlandı

Of Şehit Ahmet Türkkan Anaokulu’nun bahçesi Of Belediyesi tarafından asfaltlandı.

 

Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, geleceğin güvencesi olan çocukların eğitimlerini daha temiz, düzgün ve sağlıklı ortamlarda sürdürebilmelerine katkı sağlamak amacıyla Şehit Ahmet Türkkan Anaokulu bahçesinin asfaltlanarak düzgün bir hale getirildiğini söyledi.

 

SÖZ VERMİŞTİK

Kısa bir süre önce okulu ziyaret eden Başkan Sarıalioğlu, okul yönetiminin bahçenin asfaltlanması talebini yerine getirdi.

 

Eğitimin her zaman en öncelikli konuları olduğunu ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Eğitime olan katkılarımız devam ediyor. Çocuklarımıza söz verdiğimiz gibi Şehit Ahmet Türkkan Anaokulumuzun bahçesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız, çocuklarımızın boş vakitlerini geçirdiği yer olan okul bahçesinin asfaltlama ve yeşil alan çalışmaları ile daha sağlıklı ve kullanışlı hale getirilmesidir. Çocuklarımızın daha rahat, huzurlu ve ferah bir ortamda bulunup eğitimlerine devam etmesi için bu çalışmayı yapıyoruz.  Oyun parkı alanını betonlayıp oyun aletlerimizi yenileyeceğiz. Anaokulumuzun istifade edebilmesi için böyle bir çalışma yürütüyoruz. Hedefimiz, planlı bir şekilde ihtiyaç duyulan diğer okullarımızda da bu hizmeti sürdürebilmektir. Öğrenci, öğretmen ve velilerimize ‘hayırlı olsun’ diyor, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ekibine, Fen İşleri Müdürümüz ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21